Онлайн-марафон із саморозвитку для школярів | Кар`єра для нового життя

Онлайн-марафон із саморозвитку для школярів

Усі на карантині, але саморозвиток ніхто не відміняв! Саме час прокачати себе, задуматися над майбутньою кар’єрою та поспілкуватися з однолітками! Знайди та займи себе на карантині!

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» разом із Першим українським міжнародним банком (ПУМБ) додає онлайн-формат для своїх учасників і анонсує марафон із кар’єрного саморозвитку в межах проєкту «Моя кар’єра в Україні». У марафоні можуть брати учні 9, 10 та 11 класів.  Він триватиме з 20 березня по 3 квітня. А визначення найактивніших учасників та нагородження призами відбудеться з 3 по 13 квітня на сторінці Career Hub у Facebook.

Важливо, що участь у марафоні не є частиною відбору на проєкт і не впливає на загальний рейтинг у проєкті, а є додатковою активністю.

Що очікує на учасників марафону?

  • Цікаві добірки книг про кар’єру
  • Відео для саморозвитку
  • Челенджі
  • Конкурси від відомих українців

Як стати нашим марафонцем?

  1. До 20 березня додайся до нашого каналу в Телеграмі, де ми будемо давати завдання, які можна виконувати вдома, а отже – розвиватися разом з нами.
  2. Долучися до нашого чату в Телеграмі, де можна ділитися ідеями щодо продуктивного проведення карантину, а також похвалитися своїми перемогами.

Виконуйте завдання та слідкуйте за новинами в наших соцмережах Career Hub у Facebook та Instagram!

На фініші ми оголосимо трьох фіналістів: золото, срібло та бронза марафону – це найактивніші учасники, які  отримають Career Pack (книга, чашка та блокнот від організаторів проєкту) за свою активність.

Тож уперед до кар’єри мрії!

Поділитися:


Scroll Up