Онлайн-курс із протидії торгівлі людьми | Кар`єра для нового життя

Онлайн-курс із протидії торгівлі людьми

Міжнародна організація праці прогнозує, що через кризу, викликану COVID-19, від 5 млн до 25 млн людей по всьому світу втратять роботу.

На жаль, ця проблема торкнеться й певної частини громадян України, які досі були забезпечені роботою вдома чи працювали за кодоном. Досвід МОМ свідчить, що будь-які кризи призводять до зростання експлуатації та торгівлі людьми, адже завжди знаходяться шахраї та злочинці, готові скористатися розпачливим становищем людей.

Що ж робити? 

  • Тим, хто шукатиме роботу, – не панікувати й не впадати у відчай. Ознайомитися з правилами безпечного працевлаштування на сайті Гарячої лінії з протидії торгівлі людьми й консультування мігрантів http://www.527.org.ua/index.php/work/, за потреби звернутися на Гарячу лінію 527 за телефонною чи онлайн-консультацією.
  • Співробітникам держустанов та неурядових організацій, які працюють з уразливими групами, а також із колишніми та нинішніми трудовими мігрантами, – отримати чи освіжити знання про ідентифікацію постраждалих від торгівлі людьми та можливості для їхньої реінтеграції, пройшовши наш спеціальний онлайн-курс http://ctcourse.org.ua.

Користуйтеся часом на карантині, звертайтеся до перевірених джерел інформації, зберігайте спокій і повагу до себе та інших! Подолаємо #covid19 та його наслідки разом!

Курс розроблено Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні у співпраці із Міністерством соціальної політики України за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади та щедрої підтримки американського народу через проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Усі права захищено. Інформація, яку представлено в курсі, не обов’язково відображає погляди донорів.

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up