Онлайн-курс E-commerce для підприємців - Кар`єра для нового життя

Онлайн-курс E-commerce для підприємців

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» розпочинає реєстрацію на новий онлайн-курс E-commerce (електронна комерція) для самозайнятих осіб та представників мікро-, малого й середнього бізнесу Донецької, Луганської, півдня Запорізької областей, а також міста Генічеськ. 

Цей курс розроблений для новачків, а також для підприємців та підприємниць, що вже продають товари й послуги на найпопулярніших міжнародних торгівельних майданчиках – Etsy та Amazon, хочуть збільшити обсяги продажів і залучити клієнтів з усього світу.

Навчальний курс складається із двох блоків, присвячених платформам Etsy та Amazon відповідно. Загалом це вісім тематичних модулів тривалістю три години кожен.

Навчання буде побудоване на основі практичних вправ, включаючи індивідуальні та групові заходи, практичні кейси та семінари. Окрім того, учасники тренінгової програми матимуть змогу отримати індивідуальну консультацію тренера й підтримку під час реєстрації на торгівельних платформах Etsy чи Amazon і перших продажів.

У межах навчального курсу ви дізнаєтесь: 

  • як правильно зареєструватися, підключити платіжні системи, розміщувати свої товари на Amazon або Etsy;
  • як зареєструвати оголошення, правильно оформити магазин, розробити дизайн, який приваблював би більше відвідувачів-потенційних клієнтів;
  • особливості дропшипінгу;
  • принципи конверсії та просування товарів на міжнародних торгівельних майданчиках;
  • просування власного магазину в мережі: SEO та органічний трафік;
  • особливості брендингу.

Крім того, ви дізнаєтеся, як почати справу з невеликим бюджетом і швидко розширюватися, визначати кращі товари для продажу й розробити стратегію просування й масштабування власних продажів.

Навчальний курс розпочинається 14 квітня 2021 року, онлайн-сесії відбуватимуться раз на тиждень.

Місце проведення: платформа ZOOM.

Участь безкоштовна.

Зацікавлені? Не зволікайте – кількість місць обмежена! Відбірковий комітет проведе відбір та сформує дві групи учасників на основі поданих заявок. Щоб подати заявку на курс, реєструйтеся за посиланням:

https://forms.gle/7vshFHPKcy2H8cNf6

Реєстрація відкрита, заявки приймаються до 12 квітня 2021 року.

Грантова й освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID у межах інформаційної кампанії «Схід економічних можливостей». Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи в регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати регіону стати сильним, креативним і привабливим для роботи й життя.

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.