Оголошено набір до школи політичної участі «ЛІDEРКА» | Кар`єра для нового життя

Оголошено набір до школи політичної участі «ЛІDEРКА»

ГО «Боротьба за права» проведе в жовтні 2019 першу школу «ЛІDEРКА» для активних та мотивованих дівчат і жінок з інвалідністю, які бажають змінювати країну.

20 учасниць з усієї України завдяки триденному навчанню в Києві дізнаються більше про політичну участь та інструменти впливу на державні процеси, поспілкуються з провідними жінками країни та розпочнуть або посилять свій лідерський шлях.

П’ять учасниць, які наберуть найвищі бали на фінальному екзамені, отримають стипендію на стажування в центральних органах влади в Києві або в міжнародних організаціях.

Критерії відбору:

  • бажаний вік – 17 – 27 років (не є вирішальним фактором при відборі);
  • мінімальний досвід активізму;
  • бажання боротися за свої права та змінювати країну на краще.

Запиши відео на тему «Що я хотіла б змінити в країні», покажи свою мотивацію та жагу стати лідеркою!

Реєструйся та відправляй відео тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfS48WJIZMk4fX5p73OPuStc4A-VNWlGgkUvgYdVIe5wCFlwA/viewform

Учасниці школи забезпечуються харчуванням та роздатковими матеріалами, а для іногородніх забезпечується проживання та відшкодовуються транспортні витрати.

Кінцевий термін подачі заявок – 15 вересня.

Ця ініціатива реалізується ГО «Боротьба за права» за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії.

Поділитися:


Scroll Up