Нетворкінг-зустрічі: огляд за серпень | Кар'єра для нового життя
uk ru

Нетворкінг-зустрічі: огляд за серпень

Нетворкінг-зустрічі серпня, організовані Карітасом Запоріжжя, традиційно проходили у творчій атмосфері й доброму гуморі.

Упевнилися, що найкращій подарунок для жінки – те, що вона зможе на себе одягнути, і підтвердженням того є здобутки нетворкінг-групи майстринь із сувенірних виробів.

 

Важливим кроком до збільшення прибутковості мають стати нетворкінг-збори «Впровадження сучасних методів продаж як чинників збільшення прибутковості». У програмі обговорюються: юридичні аспекти інтернет-продажів, українські та іноземні розрахункові системи, законодавство й податки, продажі через блоги, соціальні мережі та інше.

Зустріч першої групи вперше пройшла в приміщені колишнього духовного училища Бердянської громади Української євангельсько-лютеранської церкви.

Дякуємо за співпрацю й підтримку ініціатив із розвитку Бердянської міської громади.

Нетворкінг-групи цього напрямку ще формуються, тому запорошуємо до участі зацікавлених у збільшенні прибутковості від підприємництва чи самозайнятості.

Інформація за телефоном: 050 324 17 73.

Рекомендовані записи

03.Сер.2018
Нетворкінг-зустрічі: огляд за тиждень

Карітас Запоріжжя продовжує нетворкінг-зустрічі у сформованих групах. Відбулася чергова зустріч нетворкінг-групи «Складні питання організації самозайнятості. Психологічні послуги». Численність учасників зростає….

18.Лип.2018
Заходи в Бердянську: огляд за тиждень

В рамках проекту «Зміцнення соціальної згуртованості» Карітас Запоріжжя розпочалися нетворкінг-зустрічі у сформованих групах. Місто Бердянськ – на цей раз не тільки…

18.Лип.2018
У Запоріжжі відбулися дві цікаві нетворкінг-зустрічі

Традиційно пройшла зустріч психологів Об’єднані метою надання психологічних послуг у якості самозайнятих осіб, учасники групи продовжили знайомство з цікавим досвідом представника…

09.Лип.2018
Планується зустріч у Бердянську

«Самозайнятість у сфері наданняі соціальних послуг як чинник впливу на зростання місцевої громади» 13 липня об 11:00 у клубі «Маяк»…