Навчально-практичний інтенсив для жінок-підприємиць | Кар`єра для нового життя

Навчально-практичний інтенсив для жінок-підприємиць

Громадська організація “Ми є Жінки” запрошує жінок-підприємиць взяти участь у проєкті “WE ARE – екосистема взаємної підтримки для розвитку жіночого підприємництва”.

Проєкт спрямовано на експертну та консультаційну підтримку жіночих бізнесів, що стикнулися з негативними наслідками пандемії і карантинних заходів, пов’язаних з COVID-19. Учасниці зможуть опанувати нові знання та навички, щоб укріпити стійкість свого бізнесу та підвищити його спроможність залишатися прибутковими навіть в кризу.

Це буде досягнуто шляхом реалізації 1-місячного інтенсиву для жінок-підприємиць: буде проведено 10 зумінарів (тривалістю 2 години кожен) та 10 брейнштормінгів. Скориставшись цими можливостями, учасниці зможуть розробити плани по виведенню своїх бізнесів з кризи та отримати практичні рекомендації по впровадженню цих планів в життя.

Програму інтенсиву можна переглянути тут

Запрошуємо заповнити заявку на участь за посиланням

Відбір учасниць здійснюється на конкурсній основі.

Дедлайн для заповнення заявки: 10 серпня 2020 р. Про результати конкурсного відбору буде повідомлено 13 серпня 2020 р. всім учасницям на їх електронну скриньку.

Проєкт реалізується завдяки підтримці в рамках конкурсу грантів швидкого реагування для жіночих організацій, спрямованого на просування економічних можливостей для жінок в умовах негативного впливу COVID-19, що впроваджується «Українським Жіночим Фондом» за підтримки Європейського Союзу.

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up