Настільні бізнес-ігри в УСА | Кар`єра для нового життя

Настільні бізнес-ігри в УСА

У суботу, 15 грудня, команда Української соціальної академії (Київ) чекає всіх на суперкорисну розвагу, командні ігри для розвитку бізнес-здібностей, стратегічного мислення та емпатії

Вас чекатимуть дружня команда УСА й такі настільні ігри:

«Стартап» – проджект-менеджмент з усіма його несподіванками, дедлайнами й лінивими працівниками – навчає правильно розраховувати свої сили, домовлятися про співпрацю з іншими гравцями та вчасно відмовлятися від проектів.
Максимальна кількість гравців – 6.
Тривалість партії – 60 – 120 хвилин.

«Мачі коро» – збудуйте своє місто й розбагатійте завдяки підприємствам – гра з картами й кубиками (а відтак з рандомом), яка вчить швидко реагувати на везіння чи невезіння, розставляти пріоритети в керівництві фінансами й вигідно реінвестувати кошти для примноження прибутку.
Максимальна кількість гравців – 5.
Тривалість партії – 60 хвилин.


«Каркасон» – кожен сам за себе, але місто ви розбудовуєте всі разом – вчимося стратегічно мислити, оперативно змінювати тактику, співпрацювати чи, навпаки, капостити конкурентам.
Максимальна кількість гравців – 6.
Тривалість партії – 30 – 40 хвилин.

«Шпіон» – хто за столом шпіон? Вчимося ставити правильні запитання та вміло імпровізувати, коли не знаєш правильної відповіді (щоб «не спалитись») – для розвитку креативності, кмітливості та пам’яті.
Максимальна кількість гравців – 8.
Тривалість партії – 20 – 40 хвилин.

«Геометрія уяви» – гра на емпатію – вчимося пояснювати без слів і так само без слів розуміти іншого, розвиваємо уяву та креативне мислення.
Максимальна кількість гравців – 8.
Тривалість партії – 30 – 40 хвилин.

«Цитаделі» – вчимося викривати стратегії інших гравців та не видавати власну – тільки так можна стати або «Королем», або «Переможцем». Звісно ж, краще другим.
Максимальна кількість гравців – 8.
Тривалість партії – 30 – 60 хвилин.

Дата: 15.12.2018 (субота).
Початок о 12:00.
Адреса: м. Київ, вул. Стрілецька 7/6.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Кількість місць обмежена (максимум 40 учасників), тому реєструємося:
https://goo.gl/forms/FMKwzqUXWBHVrU0a2

Поділитися:


Scroll Up