Набір до Investment Business School у Запоріжжі | Кар`єра для нового життя
uk ru

Набір до Investment Business School у Запоріжжі

Ти випускник ВНЗ, зацікавлений у відкритті власної справи? Підприємець-початківець, який має ідею, але не знає, з чого розпочати? Чи, може, ти вже маєш власну справу й хочеш масштабуватися? Тоді Investment Business School. Innovations – саме для тебе!

Тобі потрібно зробити перший крок: до 28 лютого 2019 року заповнити реєстраційну форму на сайті http://ibs-ua.com/ і розповісти про власну інноваційну ідею.

Для кого Investment Business School?

  1. Для випускників ВНЗ, які замислюються над відкриттям своєї справи, цікавляться перспективою роботи у сфері IT та інноваціями, а також прагнуть розвитку.
  2. Для підприємців та проактивних мешканців міста Запоріжжя, які мають ідею, але не знають, із чого почати, і не впевнені, що все вийде.
  3. Для власників діючого малого бізнесу, які замислюються над тим, щоб масштабуватись, або ж шукають для себе нові точки зростання.

На тебе чекають: 3 місяці безкоштовного навчання у професіоналів, що мають десятки успішних кейсів.

Що дає Investment Business School Innovations?

Можливість захистити власний бізнес-проект та отримати 30000 $ на розвиток власної справи, а також нереальний досвід, багато корисних знайомств та заряд натхнення.

Пам’ятай: обмеження існують тільки у твоїй голові!

Investment Business School – це освітній проект групи компаній Global Genesis, започаткований у 2017 році Артуром Гарсляном. IBS – перша в Запоріжжі щорічна школа нового формату від Global Genesis для підприємців-початківців і стартаперів із реальною можливістю отримання інвестицій.

Рекомендовані записи

11.Лют.2019
Захист бізнес-планів у Бердянську

6 лютого Бердянський університет менеджменту і бізнесу ласкаво відкрив свої двері для підведення підсумків короткотривалих занять Школи самозайнятості та підприємництва, які протягом…

25.Січ.2019
Набір до бізнес-школи в Маріуполі

Бiзнес-освiта безкоштовно? Так! Це можливо завдяки Карiтасу Марiуполя Карiтас Марiуполь у межах проекту «Зміцнення соціальної згуртованості» розпочинає реєстрацію в бiзнес-школу! Запрошуємо…

08.Січ.2019
Бізнес-інкубатор в Одеській області

Стартує набір учасників для участі в бізнес-інкубаторі ТЕПМ / Caritas Odessa UGCC Реєструйтеся: – Одеса: goo.gl/oGde6Q – Білгород-Дністровський: goo.gl/Jv8WQw – Ізмаїл: goo.gl/LaEJyU Проект «Тривалий…

18.Гру.2018
Набір у бізнес-школу в Харкові

Карітас Харків запрошує місцевих мешканців та ВПО від 18 до 35 років у бізнес-школу Проект спрямований на підтримку, започаткування, розвиток…


Scroll Up