Набір до Investment Business School у Запоріжжі | Кар`єра для нового життя

Набір до Investment Business School у Запоріжжі

Ти випускник ВНЗ, зацікавлений у відкритті власної справи? Підприємець-початківець, який має ідею, але не знає, з чого розпочати? Чи, може, ти вже маєш власну справу й хочеш масштабуватися? Тоді Investment Business School. Innovations – саме для тебе!

Тобі потрібно зробити перший крок: до 28 лютого 2019 року заповнити реєстраційну форму на сайті http://ibs-ua.com/ і розповісти про власну інноваційну ідею.

Для кого Investment Business School?

  1. Для випускників ВНЗ, які замислюються над відкриттям своєї справи, цікавляться перспективою роботи у сфері IT та інноваціями, а також прагнуть розвитку.
  2. Для підприємців та проактивних мешканців міста Запоріжжя, які мають ідею, але не знають, із чого почати, і не впевнені, що все вийде.
  3. Для власників діючого малого бізнесу, які замислюються над тим, щоб масштабуватись, або ж шукають для себе нові точки зростання.

На тебе чекають: 3 місяці безкоштовного навчання у професіоналів, що мають десятки успішних кейсів.

Що дає Investment Business School Innovations?

Можливість захистити власний бізнес-проект та отримати 30000 $ на розвиток власної справи, а також нереальний досвід, багато корисних знайомств та заряд натхнення.

Пам’ятай: обмеження існують тільки у твоїй голові!

Investment Business School – це освітній проект групи компаній Global Genesis, започаткований у 2017 році Артуром Гарсляном. IBS – перша в Запоріжжі щорічна школа нового формату від Global Genesis для підприємців-початківців і стартаперів із реальною можливістю отримання інвестицій.

Поділитися:


Scroll Up