На Impactorium запустили безкоштовний курс лекцій про успішну кар'єру | Кар`єра для нового життя

На Impactorium запустили безкоштовний курс лекцій про успішну кар’єру

Як писати резюме й готуватися до співбесіди? Як планувати й розвивати кар’єру? Чому необхідно вивчати менеджмент та володіти мистецтвом презентації?

Відповіді на ці та інші питання – у новому відеокурсі про ключові навички для успішного працевлаштування. CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ», платформа Career Hub за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення запустили новий навчальний курс «Skills Lab: Успішна кар’єра».

Курс доступний на освітній платформі Impactorium та складається з 10 відеолекцій. Кожна лекція присвячена головним навичкам, яких вимагають сучасні роботодавці: комплексне розв’язання проблем, критичне мислення, креативність, управління людьми, взаємодія з людьми, емоційний інтелект, формування власної думки та прийняття рішень, клієнтоорієнтованість, уміння вести переговори та когнітивна гнучкість. Закріпити свої знання після кожної теми можна за допомогою тестування.

Лекції читають HR-експерти та експертки провідних компаній України, серед яких найбільший український банк з іноземним капіталом «Райффайзен Банк Аваль», оператор мобільного зв’язку в Україні lifecell,  міжнародна гірничо-металургійна компанія «Метінвест», НЕК «Укренерго», мережа роздрібної торгівлі Watsons, українська приватна телекомунікаційна компанія «Укртелеком», український банк, який входить у десятку найбільших банків України, – UKRSIBBANK BNP Paribas Group та інші.

Курс був розроблений у межах молодіжної тренінгової програми «Skills Lab: успішна кар’єра», що у 2018 – 2019 роках відбувалася в 9 містах України (Дніпро, Маріуполь, Львів, Кременчук, Херсон, Кривий Ріг, Черкаси, Миколаїв, Рівне). Близько 200 молодих людей отримали можливість удосконалити свої професійні навички для пошуку першого робочого місця.

«Після проходження курсу я став набагато активнішим.  Це почало проявлятися як у роботі, за яку брався, так і в комунікації з іншими людьми. Завдяки програмі я познайомився з чудовими людьми, і моє найбільше досягнення – запрошення на співбесіду», – розповідає Антон Лисенко, учасник програми «Skills Lab: успішна кар’єра» (м. Кривий Ріг).

Учасниця програми Анастасія Ткач зазначає:

«За допомогою курсу я краще зрозуміла, яку саме роботу хотіла б мати, створила план побудови кар’єри та суттєво покращила своє резюме. Як результат – уже після участі в проєкті я вирішила не їхати з Миколаєва в інше місто, бо знайшла роботу, яка відповідала всім моїм вимогам».

З метою зробити навчальний курс на Impactorium більш доступним та максимально збільшити конкурентоспроможність молоді на ринку праці, організатори запустили Skills Lab в онлайн-форматі.

Після проходження курсу учасники отримають електронні сертифікати.  

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up