Молодь запрошують приєднатися до програми «Skills Lab: успішна кар’єра» в Миколаєві | Кар`єра для нового життя

Молодь запрошують приєднатися до програми «Skills Lab: успішна кар’єра» в Миколаєві

Ефективне планування кар’єри, критичне мислення, тайм-менеджмент, креативність та управління проектами – цих навичок ще не вивчають в університетах, але їх уже сьогодні потребують роботодавці. Що ж робити та де цього навчитися?

Центр «Розвиток КСВ» і Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України розробили безкоштовну навчальну програму «Skills Lab: успішна кар’єра» та запрошують молодь зареєструватися й зробити крок до першого робочого місця. Партнери: Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

Програма триватиме з 18 вересня по 16 жовтня 2019 року та включає:

  • 6 інтерактивних занять із розвитку 10 навичок майбутнього;
  • унікальні блокноти та брошури з планування кар’єри;
  • інтегрований відеокурс лекцій від провідних компаній, серед яких: Метінвест, Укртелеком, Watsons, lifecell, Укренерго, Аперкон, UKRSIBBANK, Райффайзен Банк Аваль;
  • практичні майстер-класи від HR;
  • креативні челенджі та вправи на формування навичок.

На фінальному заході учасники зможуть представити своє резюме місцевим роботодавцям та отримати омріяне запрошення на роботу. Минулого року в програмі взяли участь 150 хлопців та дівчат із 5 міст і вже будують кар’єру!

Якщо тобі від 16 до 35 і ти шукаєш або хочеш змінити роботу, то не зволікай і заповнюй заявку https://forms.gle/4FK2TQG1moB9wZTt6

Участь безкоштовна, реєстрація триватиме до 16 вересня. Потім – етап відбору, і якщо твоя мотивація – крута, то зустрінемося на відкритті 18 вересня. Заняття відбуватимуться щосереди та щосуботи (середа – з 16.00, субота – з 14.00).

Є питання – пиши на електронну адресу t.vjaznikova@gmail.com – Тетяна Вязнікова, +380(98) 674 13 41 (координаторка проекту).

Твоя успішна кар’єра чекає твоїх перших кроків!

Поділитися:


Scroll Up