Молодь у регіонах навчили власної справи та навичок працевлаштування | Кар`єра для нового життя

Молодь у регіонах навчили власної справи та навичок працевлаштування

14 травня 2020 року CSR Ukraine (експертна організація «Центр «Розвиток КСВ»)  спільно з UNFPA (Фондом ООН у галузі народонаселення) й Міністерством молоді та спорту України провела фінальну зустріч учасників програм «Skills Lab: власна справа» та «Skills Lab: успішна кар’єра», які вперше відбулися онлайн. Це спеціальні тренінгові програми для розвитку й удосконалення навичок побудови успішної кар’єри або самозайнятості.

Учасники/ці навчання з 33 молодіжних організацій, що є партнерами ініціативи «Пакт заради молоді-2020», розробили власні проєкти соціальних підприємств та представили плани щодо реалізації програм для молоді в 19 регіонах України.

Марина Саприкіна, голова правління Центру «Розвиток КСВ», привітала учасників випускного заходу та наголосила:

«За дослідженням LinkedIn, у світі є 50 тисяч професійних навичок. 57% роботодавців говорять, що складніше знайти Soft skills, аніж Hard skills. Тому нам важливо зрозуміти, які навички покращили учасники й учасниці завдяки участі в програмах».

Олеся Кравченко, заступниця директора департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту підкреслила:

«Впровадження проєктів Skills Lab учасниками у своїх організаціях та молодіжних центрах на рівні міста, регіону – це про партнерство загалом, доступність послуг для молоді та можливості для її самореалізації. Ми надаємо можливості підвищити спроможність працювати для молоді та з молоддю».

Анастасія Крашевська, програмна аналітикиня з питань партнерства та мобілізації ресурсів UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення додала:

«Учасники й учасниці програм «Skills Lab: власна справа» та «Skills Lab: успішна кар’єра» отримали цінні практичні поради від наших спікерів та приклади успішних кейсів компаній, які вони зможуть застосувати у своїх молодіжних організаціях уже сьогодні».

Навчання Skills Lab відбувалось у формі вебінарів із використанням інтерактивних інструментів (відеокурсу, блокнотів, челенджів) за участі провідних роботодавців та експертів з підприємництва. Серед спікерів курсу «Успішна кар’єра» були HR-фахівчині компаній «Райффайзен Банк Аваль», Procter & Gamble, «Ашан Рітейл Україна» та «PepsiCo Україна». Порадами щодо створення бізнесу на курсі «Власна справа» ділилися лідери підприємницьких платформ: Startup Ukraine, Startup.in.UA, JET Accelerator, Business-Leader School KNU.

«Орієнтуючись на потребу молоді в пошуках першого місця роботи, перекваліфікації та професійного самовдосконалення, відкриття власної справи й розбудови процвітаючого бізнесу, пройшовши навчання та заручившись підтримкою Центру «Розвиток КСВ» та Career Hub, ми можемо транслювати молодим ніжинцям отримані знання, стимулювати їх до вироблення практичних навичок, а також знайомити з успішними кейсами й порадами великих успішних компаній та спеціалістів», – ділиться враженнями представниця Ніжинського міського молодіжного центру Анжела Тимченко.

Серед підсумкових соціальних бізнес-проєктів – виготовлення біонічних протезів, івент-агенції, курси для родин, профорієнтаційні екскурсії, створення аграрного кооперативу тощо.

З будь-яких питань щодо проєкту звертайтеся до Тараса Деркача, координатора Career Hub, Центр «Розвиток КСВ»: td@csr-ukraine.org, тел. (093) 440-50-28.

Skills Lab – спеціальні тренінгові програми для розвитку й удосконалення навичок побудови успішної кар’єри або початку власної справи. Навчання відбувається у форматі майстер-класів від компаній-підписантів Пакту заради молоді, місцевих роботодавців, експертів та підприємців. Організатори:  Центр «Розвиток КСВ», Фонд ООН у галузі народонаселення й Міністерство молоді та спорту України. З 2018 року навчено більше 200 молодих людей у 10 містах України (Дніпро, Маріуполь, Львів, Кременчук, Херсон, Кривий Ріг, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Краматорськ).
CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ-питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org
UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо в 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року й в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Переклад та редагування — Юлія Заверуха

Поділитися:


Scroll Up