Молодь обирає майбутню професію - Кар`єра для нового життя

Молодь обирає майбутню професію

Вибір майбутньої професії – важливий етап у житті абітурієнтів і студентів, адже кожен із них хоче отримати таку роботу, яка не лише відповідає інтересам і можливостям, а ще й гідно оплачується.

Не секрет, що цей процес може бути довгим і нелегким. Полегшити його покликана професійна орієнтація – спеціальна наукова дисципліна, яка виходить далеко за межі суто психології або педагогіки. До неї належать заходи, які допомагають зрозуміти власні здібності, окреслити межі інтересів і в результаті обрати професію, яка буде цікавити й задовольняти найбільше.

17 квітня 2021 в межах проєкту Карітасу Маріуполь «Зміцнення соціальної згуртованості»  PhD, коучинею, адвокаткою і бізнес-тренеркою Тетяною Вейдер із випускниками шкіл проведено цікавий, корисний вебінар «Вибір професії – профорієнтація для молоді».

молодь

Майбутні абітурієнти дізналися про складові успіху у виборі професії; пройшли онлайн-тестування з визначенням власних нахилів до майбутньої сфери діяльності; «пройшлися» класифікатором професій та розглянули деякі питання трудового законодавства й ринку праці, а наприкінці заходу обговорили стереотипні думки про професії.

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.