Мінсоцполітики спільно з МОМ презентують навчальний онлайн-квест із безпечного працевлаштування | Кар`єра для нового життя

Мінсоцполітики спільно з МОМ презентують навчальний онлайн-квест із безпечного працевлаштування

За сприяння Мінсоцполітики Представництвом МОМ в Україні – Агентством ООН із питань міграції – в межах інформаційної кампанії, присвяченої Європейському дню протидії торгівлі людьми, розроблено інтерактивний освітній інструмент із безпечного працевлаштування та протидії торгівлі людьми.

Навчальний онлайн-квест із безпечного працевлаштування насамперед спрямований на розвиток критичного мислення в реальних життєвих ситуаціях. У ході квесту користувачі навчаються розпізнавати ризиковані пропозиції, що можуть у подальшому призвести до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, та відпрацьовують навички безпечного працевлаштування в ігровій формі.

Протягом 30хвилин користувач занурюється у віртуальну реальність, де йому необхідно приймати рішення в різних життєвих ситуаціях, і відповідно до прийнятого рішення змінюється реальність, у якій він перебуває. Кожен вибір, кожне рішення впливає на подальший розвиток ситуації.

Квест розпочинається тим, що користувачу потрібно заповнити коротке резюме (обрати свою стать, вік, рівень освіти) та згодом обрати вакансію із запропонованого переліку.

Далі користувач проходить шлях від пошуку роботи та оформлення документів до поїздки й знайомства із роботодавцем на місці призначення. Після проходження квесту користувач аналізує прийняті рішення та переглядає правила безпечного працевлаштування.

Навчальний онлайн-квест можна знайти за посиланням.

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up