Медіазліт: відкрито набір на літню онлайн-школу для журналістів | Кар`єра для нового життя

Медіазліт: відкрито набір на літню онлайн-школу для журналістів

Для журналістів-початківців, які прагнуть відповідати сучасним викликам професії, ГО «Інтерньюз-Україна» оголошує набір на літню онлайн-школу «Медіазліт».

Її мета — підготувати універсального професіонала, який зможе бути не лише автором тексту, але й фотографом, оператором, монтажером, SMM-спеціалістом.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Навчальний курс спрямований на журналістів-початківців: студентів, нещодавніх випускників, молодих фахівців та охочих змінити професію. Перевага надаватиметься учасникам із Донецької та Луганської областей.

ФОРМАТ

Період роботи школи: червень – серпень 2020 року. Навчання складатиметься з 4-х модулів, які включають загалом понад 20 онлайн-занять. Тривалість кожного: 1 – 3 години залежно від теми.

ПОЧАТОК НАВЧАННЯ

Перші два заняття відбудуться 17 та 19 червня на онлайн-платформі Zoom. Учасники зможуть у реальному часі ставити запитання та дискутувати з тренерами. Для участі в літній школі «Медіазліт» заповніть, будь ласка, онлайн-анкету до неділі, 14 червня 2020 включно. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Кількість місць обмежена. Тільки відібрані учасники не пізніше 16 червня отримають електронний лист від організаторів із підтвердженням участі та докладною програмою.

Участь безкоштовна. 

Реєструйтеся до 14 червня 2020.

Додаткову інформацію ви можете отримати в організаторів школи:

+38 095 085 18 84 (Дмитро Зінчук), dzinchuk@internews.ua;
+38 098 637 48 47 (Юлія Костащук), ykostashchuk@internews.ua.

Проведення онлайн-школи «Медіазліт» стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Школу організовано ГО «Інтерньюз-Україна» в межах проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Переклад та редагування — Юлія Заверуха

0 0 vote
Article Rating

Поділитися:


Scroll Up