Маріуполь: захист бізнес-планів | Кар`єра для нового життя
uk ru

Маріуполь: захист бізнес-планів

24 листопада 2018 року в Карітасі Маріуполя  в межах проекту «Зміцнення соціальної згуртованості» відбувся захист бізнес-планів

Хто замислювався про світле майбутнє? Хто мріє про масштабні проекти? Бізнес-школа Карітасу Маріуполя  допомагає здійснити ці мрії.

На заняттях розглянули, що таке бізнес, з чого його почати, як вибрати нішу та швидко її протестувати. Розібрали, як створити воронку продажів, як правильно «упаковувати» свій товар або послугу. Вивчили основи фінансової грамотності, тайм-менеджменту та бізнес-планування.

Фіналом занять у бізнес-школі став захист бізнес-планів, де були представлені ретельно продумані плани та ідеї, які відзначалися індивідуальністю й актуальністю. Після цього учасники отримали рекомендації та поради від координатора проекту й досвідчених підприємців.

На завершення учасники отримали сертифікати про успішний захист бізнес-планів і запрошення до співпраці з Карітасом Маріуполя.

Ми будемо сприяти тому, щоб проекти наших випускників не залишилися на папері, а реалізувалися якнайшвидше.

Пам’ятайте: шлях до масштабних проектів починається з першого кроку. А точніше – з наміру  зробити цей крок. Тому мисліть глобально, а дійте локально.

Слідкуйте за нашими анонсами та приєднуйтеся до нас!

Детальна інформація про проект за телефоном: + 38 (096) 238-26-27 (Андрій).

Поділитися:


Scroll Up