Конкурс проєктів на створення соціальних шкільних підприємств | Кар`єра для нового життя

Конкурс проєктів на створення соціальних шкільних підприємств

Фонд Східна Європа розвиває соціальне шкільне підприємництво у сільській місцевості та малих містах України і оголошує конкурс з можливістю отримати грант на суму до 75 000 грн.

Соціальне шкільне підприємництво (СШП) – один із найефективніших методів формування в молоді соціальної відповідальності. Започаткувавши СШП, учні вчаться в ігровій формі та у проєктний спосіб брати у свої руки ініціативу, приймати рішення, формувати команди, змінювати навколишнє середовище.

Школярі самостійно контролюють усі етапи роботи своїх «фірм»: від реєстрації – до організації виробництва, від просування – до збуту продукції. Так вони набувають «дорослого» досвіду. Задача вчителів – забезпечити всі необхідні умови для відкриття та діяльності СШП, а за можливості – інтегрувати діяльність СШП в освітній процес.

Соціальні шкільні підприємства вже довели свою користь. Приміром, у Німеччині працюють понад 10 тисяч таких фірм, до яких залучено понад 130 тисяч школярів. В Україні вже також з’являються перші СШП, зокрема, у Донецькій, Луганській, Житомирській, Одеській та Львівській областях.

Тож якщо ви: 

  • прагнете заснувати власне соціальне підприємство та реалізувати успішний проєкт.
  • знаєте громадську організацію, яка готова у партнерстві з вашою школою долучитися до реалізації.
  • бажаєте отримати грант на суму до 75 000 грн і менторський супровід експерта із соціального шкільного підприємництва, то не зволікайте, ознайомлюйтесь із умовами конкурсу за посиланням: http://bit.ly/SSE_3

Заявки приймаються до 20 лютого 2021 року.

Більше про програму: http://SSE.eef.org.ua

Проєкт реалізується Фондом Східна Європа та Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland за фінансової підтримки German Federal Ministry for Economic Cooperation and Development (BMZ).

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up