Конференція з інклюзивного розвитку бізнесу | Кар`єра для нового життя
uk ru

Конференція з інклюзивного розвитку бізнесу

22 – 23 листопада 2018 року відбудеться Друга міжнародна конференція з інклюзивного розвитку бізнесу в Києві

Запрошуємо представників інклюзивного бізнесу, соціальних підприємств, органів місцевого самоврядування та громадськості взяти участь у Другій міжнародній конференції з інклюзивного розвитку бізнесу «Зростання, що працює для всіх».

Організатори планують покращити обізнаність представників українських громад щодо інклюзивного розвитку підприємництва та розглянути успішні українські й міжнародні приклади інновацій та інвестицій, що змінюють світ.

  1. Перший день Конференції буде присвячено аналізу сучасного стану розвитку та змін, які сталися в інклюзивному розвитку підприємництва в Україні, Канаді та європейських країнах. Окрему увагу буде приділено проблематиці бізнесів, які створені жінками, молоддю, учасниками АТО, внутрішньо переміщеними особами, а також питанням залучення інновацій та інвестицій, що змінюють світ.
  2. Другий день конференції передбачає панельну дискусію за участю представників міжнародних і вітчизняних фінансових інституцій та програм, які підтримують інклюзивний розвиток підприємництва в Україні. Планується також обговорити соціальні функції інклюзивного підприємництва для вирішення питання зайнятості жінок, молоді та інших недостатньо представлених у бізнесі груп населення.

Серед спікерів конференції: провідні українські, канадські та європейські експерти у сфері інклюзивного розвитку бізнесу, посадовці високого рівня Посольства Канади в Україні, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства з питань сім’ї, молоді та спорту, Міністерства соціальної політики, представники міжнародних проектів та програм.

Під час конференції працюватиме виставка кращих практик інклюзивного розвитку бізнесу та відбудеться презентація результатів конкурсу коротких відеосюжетів, які розкривають секрети успіху інклюзивного бізнесу й соціального підприємництва.

Подати заявку на участь у конференції, стати учасником виставки кращих практик та взяти участь у конкурсі відеосюжетів можна за посиланням 


Scroll Up