ІТ vs Творчість: хто кого? | Кар`єра для нового життя
uk ru

ІТ vs Творчість: хто кого?

Центр зайнятості Вільних людей запрошує жінок відвідати захід «ІТ vs Творчість: хто кого?»

Посиденьки RIZNA – це чесні зустрічі з жінками, які надихають. Вони йдуть за покликом серця, знаходять та реалізовують себе у сферах, де їм часто кажуть: «Ти же дєвочка!» Вони точно знають, як, попри стереотипи та упередження, не відмовитися від своїх мрій, займатись улюбленою справою, отримувати задоволення та зростати, адже #тиможешбутиRIZNA.

Гостя першої зустрічіЛідія Рудєва, Product Owner of HR&Recruitment Team в компанії HUBBER.

Понад 7 років вона ефективно співпрацює з командами, створює, організовує та реалізовує соціальні ініціативи, освітні програми й заходи для бізнесу, а ще – фотографує, малює і пише вірші.

Ліда переконана, що її успіхи виникають на перетині бізнес-інтересу, соціальної активності та у спробах гармонійно збалансувати здоровий глузд та творчий підхід.

Будемо говорити про важливість чути себе та бути собі картою в професійному розвитку, а також розбиратися, чи є місце для творчості в серйозній сфері IT.

Де та коли? м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 42, 9 січня 2019 року о 18:30.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією: http://goo.gl/GNsfmy

Проект реалізується Центром зайнятості Вільних людей за підтримки Посольства Королівства Нідерландів у межах програми «Підвищення конкурентоспроможності жінок на ринку праці».

Поділитися:


Scroll Up