ІІІ Регіональний конкурс молодіжного жіночого підприємництва | Кар`єра для нового життя

ІІІ Регіональний конкурс молодіжного жіночого підприємництва

Донецька торгово-промислова палата інформує про проведення ІІІ Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва «Чому я обираю власний бізнес».

Ідея конкурсу – надання консультаційної допомоги на етапах становлення та розвитку бізнес-ідей підприємниць – виникла в результаті системної роботи Комітету розвитку жіночого підприємництва Донецької ТПП.

Основною метою проведення конкурсу є пошук та нагородження активних майбутніх підприємниць, які вдосконалюють свої бізнес-ідеї, мають бачення та конструктивне опрацювання власних можливостей, ринкового оточення та його викликів, а також упевненість у реалізації власних бізнес-ідей.

До участі в конкурсі запрошуються молоді жінки – дійсні та майбутні підприємниці, які бажають розвивати свою бізнес-ідею, студентки вищих навчальних закладів, внутрішньо переміщені особи віком від 18 до 35 повних років, які проживають на території Донецької та Луганської областей.

Конкурс проводиться у таких номінаціях: «Виробництво», «Сфера послуг», «Сімейний бізнес».
Конкурс буде проводитись у період з 4 березня по 6 вересня 2019 року. 

Для участі в конкурсі учасникам у термін до 6 вересня 2019 року необхідно ознайомитись з Положенням про конкурс  та надіслати заповнену в Google-form електронну реєстраційну конкурсну заявку.

Переможців буде визначено конкурсним журі за найбільшою кількістю балів. Переможці в номінаціях будуть нагороджені під час проведення заходів Донецької ТПП.

Контактні особи:

Наталя Іванова  +380 50 471 44 40  natali.dcci@gmail.com
Аріна Казілова   +380 95 550 09 19  arina.kazilova@gmail.com

Поділитися:


Scroll Up