HeForShe Congress 2020: рівноцінні в бізнесі | Кар`єра для нового життя

HeForShe Congress 2020: рівноцінні в бізнесі

HeForShe Congress 2020 – 15 спікерів та 5 дискусій. HeForShe Congress 2020 — це відверта розмова про гендерну рівність у бізнесі.

Із кожним роком усе більше компаній замислюються над змінами в корпоративній культурі, все частіше нас запитують: «З чого почати?», «Що може зробити бізнес?», «Як зрозуміти, що є проблеми?»

Ми зібрали найпопулярніші теми та запитання, підготували для вас конкретні відповіді, практичні поради та реальні кейси.

HeForShe Congress 2020 — це платформа, де український приватний сектор знайде інструменти для реалізації політики гендерної рівності.

Теми конгресу

  1. Як лідери драйвлять ціннісні зміни?

Ми поговоримо про епоху конкуренції корпоративних смислів, нове розуміння лідерства та гендерну рівність як сталу цінність із керівниками StarLightMedia та Ferrexpo.

Модераторка: Наталія Попович, засновниця One Philosophy

  1. Чому бізнес має бути safe space?

Соціальний ресторан Urban Space 500 та ІТ-гігант розкажуть про те, як safe space допомагає їх командам бути більш ефективними та ініціативними, скільки вкладають часу та коштів у проєкти, спрямовані на підтримку well-being та ментального здоров’я.

Модераторка: To Be Announced

  1. Як створити умови для рівноцінного батьківства?

Розмова про декрет для чоловіків та адаптований робочий графік в Nestle, відкритий клуб для батьків-делойтівців та дитячі кімнати в Intellias.

Модератор: Вадим Карп’як, журналіст, телеведучий каналу ICTV

  1. Чому бізнес має інвестувати в жіночий потенціал?

Наші спікери розкажуть, як і навіщо бізнес уже створює внутрішні та зовнішні програми з підтримки розвитку жіночого потенціалу:«Дівчата STEM» компанії SAP, національна програма «Жінки в бізнесі» (UKRSIBBANK)—та що створює в цьому напрямку L’Oréal Ukraine.

Модератор: Владислав Рашкован, заступник виконавчого директора від України в Міжнародному валютному фонді

  1. Які KPI-рівності в бізнесі?

Розкриємо практичний досвід про дашборд різноманіття й інклюзивності в Luxoft, шкалу гендерної рівності PricewaterhouseCoopers та дізнаємося, за якими показниками слідкує Procter & Gamble.

Модераторка: Марина Саприкіна, директорка CSR Ukraine, кураторка HeForShe Congress 2020.

Подія безкоштовна та відбуватиметься онлайн.

Реєстрація для участі в події: 
Сайт HeForShe Congress 2020 (інформація оновлюється).

HeForShe – це глобальний рух солідарності на підтримку ґендерної рівності, заснований ООН Жінки, у якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін. Підтримка руху HeForShe в Україні надається Швецією.

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up