HackforLocals 2.0: ООН та Мінцифри проведуть хакатон для посилення безпеки в громадах | Кар`єра для нового життя

HackforLocals 2.0: ООН та Мінцифри проведуть хакатон для посилення безпеки в громадах

Програма ООН із відновлення та розбудови миру спільно з Міністерством цифрової трансформації України запрошують усіх охочих узяти участь у триденному хакатоні HackforLocals 2.0: «Безпечні громади» (SaferCommunitiesHackathon), що відбудеться 30 жовтня – 1 листопада 2020 року.

Про HackforLocals 2.0

Основна ідея хакатону – об’єднати небайдужих учасників та учасниць з усієї України: розробників, дизайнерів, представників громад, управлінців, активістів та ентузіастів громадянського суспільства, надавачів послуг із безпеки, підприємців і маркетологів для плідної співпраці та пошуку інноваційних рішень, які сприятимуть побудові більш безпечних, сильних і згуртованих громад.

Захід проводиться платформою кар’єрного розвитку HappyMonday та агентством інновацій Center42 у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та п партнерстві з Мінцифри, Донецькою та Луганською ОДА за фінансової підтримки Європейського Союзу й урядів Данії, Канади, Нідерландів, Швейцарії та Швеції.

Як узяти участь у хакатоні?

 • Зареєструватися на подію за посиланням. Можна зареєструватися як індивідуальний учасник та обрати собі команду на хакатоні або вирушати на хакатонуже зі сформованою командою змінотворців.
 • 30 жовтня приєднатися до хакатонув будь-якому зручному для вас місці онлайн або на одній із локацій партнерів;
 • За 48 годин створити проєкт і презентувати його журі. Для цього ви можете зібрати власну команду, працювати самостійно або приєднатися до існуючих команд;

Реєстрація для участі в хакатоні триватиме до 27 жовтня 2020 р.

Захід спрямований на пошук рішень у таких напрямах:

 • цифрова безпека й цифрова грамотність (наприклад, боротьба з шахрайством щодо людей похилого віку, боротьба з розповсюдженням наркотичних засобів онлайн);
 • інклюзивні послуги з безпеки для кожного;
 • координація діяльності між різними надавачами послуг із безпеки та громадами;
 • реагування на кризи та можливості раннього попередження/сповіщення (наприклад, пожежі в Луганській області, надзвичайні кліматичні ситуації або загрози; сервіси, які об’єднують громадян, представників влади та надавачів послуг із безпеки);
 • громадська безпека на основі фактичних відкритих даних.

Грантова підтримка проєктів переможців

Три найкращі проєкти зможуть отримати грант на реалізацію своїх ідей від Програми ООН із відновлення та розбудови миру (сума гранту може коливатися від 3 000 до 30 000 доларів США залежно від ідеї та географії проєкту), підтримку в складанні грантової заявки, менторську допомогу від організаторів та інші цінні призи від партнерів.

Формат хакатону

Хакатон відбудеться в онлайн-форматі з використанням програм Slack та Zoom. Додатково буде облаштовано сім партнерських офлайн-локацій у різних містах України на базі університетів та ІТ-компанії SoftServe, а саме:

 • Донецький національний технічний університет (м. Покровськ);
 • Приазовський державний технічний університет (м. Маріуполь);
 • Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк);
 • Поліський національний університет (м. Житомир);
 • Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (м. Дніпро);
 • Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Наукове містечко «Нова Енергія» (м. Івано-Франківськ);
 • Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна та IT-компанія SoftServe (м. Харків).

Там будуть створені комфортні умови для командної роботи: з чаєм, кавою, обідами та командою підтримки. Тож за бажанням команди можуть зустрітися наживо або ж обрати повністю онлайн-формат.

Участь безкоштовна з обов’язковою реєстрацією. Для офлайн-учасників організатори забезпечать необхідні умови для комфортної роботи на локації (з урахуванням можливих обмежень), харчування і в разі потреби відшкодують витрати на проїзд для учасників з інших міст (до 750 грн на одну особу при пред’явленні квитків).

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up