Гранти на професійне навчання | Кар`єра для нового життя

Гранти на професійне навчання

Програма покращення професійних навичок для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, в умовах епідеміологічної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу covid-19 та введенням карантинних обмежень

Данська рада у справах біженців (DRC) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) і Департаменту міжнародного розвитку Великобританії (DFID) продовжує програму, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні. Ця програма покликана покращити професійні навички учасників, диверсифікувати їхні джерела доходу та стабілізувати життя завдяки додатковому навчанню.

Головна мета програми

Надати можливості для нових та/або покращення існуючих професійних навичок, диверсифікації джерел отримання доходу, а також пом’якшення наслідків, які виникли через епідеміологічну ситуацію в країні, пов’язану з поширенням коронавірусу COVID-19 (введенням карантину). Учасникам програми буде надаватися благодійна допомога для проходження курсів, тренінгів та отримання професійної освіти.

Учасники програми

ВПО, а також місцеві жителі, що зареєстровані та проживають на території Донецької та Луганської областей.

Програма передбачає надання індивідуальних грантів у розмірі до 350 доларів США для отримання нових і покращення існуючих навичок через проходження відповідних курсів професійної освіти (допомога буде перераховуватися на банківський рахунок в українській валюті за курсом, актуальним на дату перерахування допомоги).

Критерії відбору учасників програми

  • Доведена мотивація в отриманні нових або покращенні існуючих професійних навиків. Розуміння заявником схеми практичного застосування отриманих навичок. Бажана наявність у заявника досвіду роботи, пов’язаного з отриманням нових або покращення існуючих професійних навиків.
  • Готовність заявника покрити не менше 20% витрат на отримання навичок за рахунок власних коштів.
  • Наявність кваліфікованого та сертифікованого постачальника відповідних послуг.
  • Особлива перевага буде надаватися заявникам, сім’ї яких мають соціальну або фінансову вразливість.
  • Заявки на підтримку для отримання навичок, що дозволять зберегти або диверсифікувати джерела доходу заявника в умовах епідеміологічної ситуації в країні, пов’язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних обмежень, матимуть перевагу при відборі.

Подати заявку можна за посиланням: ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в програмі. Кожна заявка буде розглянута конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подальшої участі заявки в програмі. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Данська рада у справах Біженців залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.

Телефони для довідок:

063 952 56 34 (Марина; південні райони Донецької області)

073 066 53 38 (Михайло; Луганська область, північні райони Донецької області)

093 037 29 03 (Олександр; Луганська область, північні райони Донецької області)

Увага! Данська рада у справах біженців та її партнерські організації НІКОЛИ не вимагають оплати за свої послуги з надання благодійної допомоги / проведення благодійних заходів. Якщо вам стали відомі випадки вимагання працівниками ДРБ та/або її партнерських організацій винагороди за свої послуги (у будь-якій можливій формі), просимо повідомити про такі випадки за номерами, указаним нижче. Також за цими номерами можна звертатись у випадку наявності будь-яких скарг:
+38(073)406-81-41, +38(050)207-30-35 – Слов’янськ/Сєвєродонецьк (10:00 – 17:00), +38(096)585-42-40, +38(050)933-97-19 – Маріуполь

 

Переклад та редагування — Юлія Заверуха

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up