Гранти до $100 000 для виробників обладнання та інвентаря для бджільництва Східної України | Кар`єра для нового життя

Гранти до $100 000 для виробників обладнання та інвентаря для бджільництва Східної України

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» оголошує прийом грантових заявок для виробників обладнання та інвентаря для бджільництва Луганської, Донецької та Запорізької областей

Сектор бджільництва визначено цим проєктом як пріоритетний для сільських громад у Східній Україні. Бджільництво – це бізнес, який можна успішно реалізовувати навіть у найвіддаленіших сільських громадах. Цей бізнес має зв’язок зі стійким світовим ринком через українських експортерів меду.

Цей проєкт USAID пропонує вжити заходів для того, щоб зробити ключове обладнання та інвентар для виробництва меду (вулики, бочки, причепи) доступними для бджолярів.

Хто може взяти участь?

Організатори шукають виробників дерев’яних, пластикових, пінополістирольних та поліуретанових вуликів, металевих бочок і причепів, які зацікавлені у збільшенні своєї клієнтської бази та продажів, пропонуючи бджолярам обладнання й інвентар зі знижкою.

Усі заявники повинні мати виробничі приміщення й активи для пасіки, розташовані в підконтрольних Уряду України районах Донецької та Луганської областей або у Приазовському районі Запорізької області (Бердянський, Приморський, Приазовський, Якимівський, Мелітопольський, Токмацький, Чернігівський, Більмацький райони).

За результатами цього конкурсу проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» має намір надати не менше 4 грантів (приблизно в період із серпня 2020 по липень 2021 року) одному або декільком виробникам продукції бджільництва на максимальну суму 100 000 доларів США кожен грант (суми грантів будуть встановлюватися в доларах США, а виплати будуть здійснюватися в еквіваленті в національній валюті).

Максимальний термін виконання гранту становить один рік.

Кінцевий термін подання заявок: 31 липня 2020 року.

Детальні умови участі та написання заявки – за посиланням.

Грантова й освітня допомога підприємцям на Сході України надається проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії «Схід економічних можливостей». Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи в регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати регіону стати сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.

Джерело

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up