Грант на підтримку українських виробників комплектуючих та постачальників нових послуг для меблевого сектору | Кар`єра для нового життя

Грант на підтримку українських виробників комплектуючих та постачальників нових послуг для меблевого сектору

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) оголосила грант на підтримку українських виробників меблевих комплектуючих та постачальників нових послуг для меблевого сектору для розширення їхнього бізнесу та бізнесу їхніх клієнтів, яке вимірюватиметься збільшенням обсягів збуту, інвестицій, постійних робочих місць.

Для кого?

Для приватних фірм-постачальників комплектуючих та/або нових послуг виробників меблів буде надана підтримка в таких сферах:

  • ресурси для закупівлі нового обладнання та/або технологій;
  • фінансова підтримка для створення/розробки нових продуктів, процесів або послуг;
  • ресурси, необхідні для встановлення/досягнення стандартів, тестування або інших аспектів системи контролю якості, необхідні для відповідності стандартам якості товару або послуги (наприклад, стандарти закордонних покупців).

Грант надаватиметься й упроваджуватиметься відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, і внутрішніх процедур управління грантами Програми КЕУ.

Процес подання заявок містить один етап. Документи, необхідні для подання в межах конкурсу:

  • грантова заявка;
  • детальний бюджет гранту;
  • план реалізації гранту в табличній формі;
  • свідоцтво про державну реєстрацію або витяг/виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • необхідні засвідчення: заява юридичної особи про відсутність заборгованості з податків або відсутність кримінальних проваджень проти неї (AAPD 14-03); заява щодо заборони надання федеральної допомоги суб’єктам, які потребують укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність.

Детальну інформацію про конкурс та форму грантової заявки можна знайти за посиланням.

Дедлайн: 13 грудня 2020 року.

Всі запитання щодо грантового конкурсу можна надсилати на електронну адресу: Grants@CEPUkraine.org із зазначенням «ЗПЗ-2020-018» у темі електронного листа. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок у режимі електронного листування.

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up