Форум «Бізнес-кейс-стаді. Власники для власників» | Кар`єра для нового життя
uk ru

Форум «Бізнес-кейс-стаді. Власники для власників»

На форумі ви отримаєте можливість навчитися вирішувати конкретні завдання, що допоможе правильно оцінювати ризики та знаходити найбільш ефективні рішення для вашого бізнесу.

Під час роботи над реальними бізнес-задачами учасників під керівництвом професійних фасилітаторів ви зможете генерувати цікаві ідеї, винаходити кардинально інші підходи, вирішувати навіть найскладніші бізнес-головоломки.

Захід організовується центрами  підтримки бізнесу, заснованими на базі ГО «Клуб ділових людей України», Київської торгово-промислової палати, Вінницького клубу ділових людей за підтримки ЄБРР у межах ініціативи EU4Business.

Якщо ви хочете, щоб бізнес-задачу вашої компанії розглянули під час форуму – заповніть форму або зверніться до менеджера заходу.

Дата й час проведення: 26 вересня 2018, 9:30 – 17:30
Місце проведення: м. Київ, пр. Перемоги, 84, Nivki-hall

Для кого форум: для власників та керівників малого й середнього бізнесу.

На форумі ви зможете:

  • потренувати стратегічне мислення та обмінятися досвідом вирішення проблемних питань;
  • отримати інформацію про можливості розвитку бізнесу від Європейського банку реконструкції та розвитку й центрів підтримки бізнесу в межах програми EU4Business;
  • налагодити контакти з великою кількістю представників бізнесу під час Business Networking.

Умови участі у форумі: безкоштовно  для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. Учасникам буде забезпечено роздаткові матеріали, кава-перерви та обід.

Вартість участі покриває грант, наданий Європейським Союзом у межах ініціативи EU4Business.

Джерело: https://bc-club.org.ua/events/forum-biznes-kejs-stadi-vlasnyky-dlja-vlasnykiv2018092680.html

Рекомендовані записи

11.Січ.2019
Брендинг для бізнесу: безкоштовний тренінг

Як створити бренд для свого бізнесу й навіщо він узагалі потрібен? Як ефективно використовувати рекламний бюджет і що робити, якщо…

04.Січ.2019
Як навчають соціального підприємництва ветеранів АТО

Завершено перший етап програми розвитку підприємницької діяльності для бійців АТО та їхніх сімей Наприкінці 2018 року відбувся останній модуль річного курсу…

19.Гру.2018
Вечірка інноваторів у Києві

Заключна подія сезону в Українській соціальній академії Вечірка для інноваторів. Це декілька годин у компанії змінотворців, соціальних підприємців та бізнес-лідерів….

11.Гру.2018
Настільні бізнес-ігри в УСА

У суботу, 15 грудня, команда Української соціальної академії (Київ) чекає всіх на суперкорисну розвагу, командні ігри для розвитку бізнес-здібностей, стратегічного мислення…


Scroll Up