Фонд Східна Європа оголошує конкурс проєктів на створення соціальних шкільних підприємств | Кар`єра для нового життя

Фонд Східна Європа оголошує конкурс проєктів на створення соціальних шкільних підприємств

Фонд Східна Європа та німецька неурядова організація ChildFundDeutschlande.V. оголошують конкурс проєктів серед громадських організацій у Донецькій, Івано-Франківській та Житомирській областях, спрямованих на створення пілотних соціальних шкільних підприємств

Соціальне шкільне підприємництво – один із найбільш успішних методів розвитку молодіжного підприємництва, соціальної відповідальності й підготовки до свідомого життя вже у школі. Така проєктна бізнес-модель «дорослих» форм підприємництва створюється самими учнями та за їхньої ініціативи та працює за всіма правилами бізнесу, але в межах школи. Таким чином, діяльність сприяє розвитку школи як інноваційної інституції.

До участі в конкурсі запрошуються громадські організації в партнерстві з державними закладами шкільної освіти з малих міст (чисельністю населення до 30 тис. осіб) та сільської місцевості Донецької, Івано-Франківської та Житомирської областей.

Очікується, що проєкти матимуть на метіпідвищення конкурентоспроможності української молоді на ринку праці шляхом розвитку навичок соціального підприємництва учнів та інтеграції соціальної моделі шкільного підприємства в місцеву систему освіти.

У межах цього конкурсу буде підтримано вісім проєктів. Реалізація проєктів-переможців конкурсу розпочнеться від лютого 2021.

За результатами конкурсу кожна з відібраних організацій на підставі підписаного договору отримає грант на суму до 75 000 грн для організації та підтримки одного або кількох соціальних шкільних підприємств при державних школах із пілотних областей.

Очікується, що школи, які братимуть участь у конкурсі, оберуть курс «Соціальне шкільне підприємництво» як частину варіативної складової навчальної програми та використовуватимуть у роботі посібник для учнів 8 (9,10,11) класів, батьків та вчителів «Соціальне шкільне підприємництво: твій перший стартап», який схвалено МОН до використання в загальноосвітніх навчальних закладах.

Проєкти-переможці матимуть менторський супровід одного з 15 експертів програми із соціального шкільного підприємництва.

Термін реалізації проєкту не має перевищувати чотири місяці, включаючи всю підготовчу роботу. Триватиме орієнтовно від 1 лютого 2021 до 31 травня 2021.

Дедлайн: 15 грудня 2020 року.

Деталі тут: https://bit.ly/SSE_grantees2

Більше про проєкт: http://SSE.eef.org.ua

Проєкт реалізується Фондом Східна Європа та KinderhilfswerkChildFundDeutschland за фінансової підтримки GermanFederalMinistryforEconomicCooperationandDevelopment (BMZ).

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up