E-trade Cхід: виробляй локально, продавай глобально | Кар`єра для нового життя

E-trade Cхід: виробляй локально, продавай глобально

Проект «E-trade Cхід: виробляй локально, продавай глобально!» розпочинає тренінги з продажу та просування своїх виробів онлайн!

Протягом жовтня-грудня 2019 мешканці Донецької та Луганської областей зможуть долучитися до тренінгів, на які запрошують:

 • майстрів та підприємців, які добре відомі у своєму регіоні, але хотіли б навчитися продавати власні вироби більш широкій аудиторії;
 • хендмейдерів та ремісників, які, окрім торгівлі на традиційних ярмарках та виставках, прагнуть навчитися онлайн-продажів і дізнатися про ресурси, які допомагають це зробити;
 • підприємців-початківців, які знають про можливості, що дає інтернет, але не знайомі з особливостями та специфікою таких продажів;
 • авторів рукотворної продукції, які хочуть дізнатися про нові способи представлення себе та продажу власних виробів в інтернеті.

Ви дізнаєтеся про:

 • специфіку продажу власних виробів на ресурсах Crafta.ua, eBay, Amazon Handmade, Etsy та через соціальні мережі – Facebook та Іnstagram;
 • сучасне позиціонування виробів українських майстрів у світі та перспективи розвитку ринку;
 • доставку та оплату товару;
 • питання безпеки та збереження, а також взаємодію з митницею.

Участь у тренінгах безкоштовна.
Учасникам – мешканцям контактної зони – компенсуються транспортні витрати. Обов’язкова умова – попередня реєстрація за посиланням:
▶ http://bit.ly/trainingetrade

Учасники, які пройдуть конкурсний відбір, отримають листа-запрошення з подальшою інструкцією.

Перші тренінги відбудуться в містах:

 1. Дружківка (Донецька область). Локація: ХалваHub. Дата проведення: 11.10.2019. Тренер: Тетяна Герасимова. Тема: «Особливості ціноутворення на власні вироби». Дедлайн реєстрації: 6 жовтня 2019.
 2. Краматорськ (Донецька область). Локація: Вільха. Дата проведення: 15.10.2019. Тренер: Олег Білоногий. Тема: «Особливості торгівлі на eBay». Дедлайн реєстрації: 6 жовтня 2019.
 3. Сєвєродонецьк (Луганська область). Локація: майданчик «Хочу Буду». Дата проведення: 25.10.2019. Тренер: Іван Шевцов. Тема: «Особливості торгівлі через Instagram та Facebooк». Дедлайн реєстрації: 18 жовтня 2019.
 4. Старобільськ (Луганська область). Локація: СТБ City Hub. Дата проведення: 09.11.2019. Тренер: Юлія Павленко. Тема: «Особливості організації дрібного експорту Укрпоштою». Дедлайн реєстрації: 2 листопада 2019.
 5. Бахмут (Донецька область). Локація: Центр дитячої та юнацької творчості. Дата проведення: 13.11.2019. Тренер: Катерина Вітковська. Тема: «Особливості торгівлі через Etsy». Дедлайн реєстрації: 2 листопада 2019.

Дату й місце проведення інших тренінгів буде оголошено найближчим часом, слідкуйте за оновленням сайту
▶ http://www.etrade-skhid.org.ua/ та FB-сторінки.

За більш детальною інформацією потрібно звертатися за адресою svitlo.info@gmail.com.

Поділитися:


Scroll Up