Доступний цифровий світ з інструментами Google | Кар`єра для нового життя

Доступний цифровий світ з інструментами Google

Компанія Google за підтримки «Академії цифрового розвитку» та ГО «Гармонія» проводить комплексний 5-денний онлайн-тренінг із підвищення цифрових навичок, адаптований для людей з інвалідністю. 

Світ невпинно змінюється, технології стрімко розвиваються та заповнюють кожну сферу нашого життя, оптимізуючи процеси й багато в чому полегшуючи виконання повсякденних завдань. Даний тренінг ознайомить учасників із найбільш популярними сервісами Google та надасть практичні навички їх використання.

Захід реалізований за підтримки «Академії цифрового розвитку» та ГО «Гармонія», що працює над формуванням інклюзивного суспільства.

22 – 26 червня, 11:00 – 14:00. Реєстрація за посиланням.

Упродовж тренінгу будуть висвітлені такі теми:

  • Робота в офісних додатках Google Документи, Таблиці, Презентації, Форми, а також тонкощі налаштування Gmail;
  • Як робити нотатки в Google Keep, планувати онлайн-події за участю великого колективу в Google Календар, а також отримувати сповіщення про тему, що вас цікавить, напряму на пошту;
  • Як виходити на зв’язок зі службою підтримки сервісів Google та де шукати відповіді на найбільш поширені запитання;
  • Як переводити текстову інформацію у звукову і навпаки, використовуючи власний смартфон;
  • Огляд можливостей програми Google для некомерційних організацій та багато чого іншого.

Детальна програма та інформація про наповнення тренінгу доступна на сайті заходу. Методичні рекомендації та інструкції будуть надіслані зареєстрованим учасникам заздалегідь. Реєстрація є обов’язковою і доступна за посиланням до 9:00 понеділка 22 червня. 

До участі у тренінгу, який підвищить обізнаність із цифровими інструментами Google, запрошуються особи з інвалідністю, представники громадських організацій, що працюють із людьми з інвалідністю, а також співробітники органів місцевого самоврядування та адміністрацій.

Робоча мова тренінгу – українська із забезпеченням перекладу на мову жестів.

 

Переклад та редагування — Юлія Заверуха

Поділитися:


Scroll Up