Додатковий набір на проєкт «Моя кар'єра в Україні» | Кар`єра для нового життя

Додатковий набір на проєкт «Моя кар’єра в Україні»

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» разом із Першим українським міжнародним банком (ПУМБ) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури, молоді та спорту України у зв’язку із карантином і вимушеним перенесенням конференцій оголошує додатковий набір на проєкт «Моя кар’єра в Україні» для деяких областей!

«Моя кар’єра в Україні» – всеукраїнський проєкт для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України. Мета проєкту – показати можливості для самореалізації молоді в Україні, надихнути на професійний розвиток та створити платформу для передачі досвіду успішних людей молодому поколінню. У межах проєкту «Моя кар’єра в Україні» вже відбулися дві конференції з шістдесятьма авторами найкращих есе в Києві та Львові.

Додатковий набір розповсюджується на три регіони, у які входять: Харківська, Сумська, Полтавська, Луганська, Донецька, а також Одеська, Миколаївська, Херсонська та Кіровоградська області.

Для участі в проєкті потрібно: проживати в одній зі вказаних областей і до 10:00 27 березня 2020 року заповнити електронну форму на сайті www.careerhub.in.ua/essay  В електронній формі слід зазначити майбутню професію, свого кумира в професії та питання до нього, обов’язково описати мотивацію, що стане вирішальною для організаторів під час відбору.

Списки фіналістів та нові заплановані дати регіональних конференцій з’являтимуться на даній сторінці, а також на сайті www.careerhub.in.ua/essay.

Результати регіональних конференцій у Києві та Львові, списки суперфіналістів будуть оприлюднені на даній сторінці у травні. Усі дати безпосередньо залежать від ситуації з карантином, тому наперед перепрошуємо за можливі незручності!

Поділитися:


Scroll Up