День кар’єри ЄС в Одесі | Кар`єра для нового життя

День кар’єри ЄС в Одесі

Інформаційний центр Європейського Союзу запрошує до участі у «Дні кар’єри ЄС», який відбудеться 11 квітня 2018 року з 10:00 до 17:00 у Ι корпусі Одеського національного економічного університету (вул. Преображенська, 8).

Організаторами є Інформаційний центр ЄС ОНЕУ й Відділ маркетингу та зв’язків з роботодавцями ОНЕУ.

День кар’єри ЄС – це захід, що має на меті поширити інформацію про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в європейському просторі. Завдяки Дню кар’єри ЄС компанії зможуть знайти спеціалістів, а молодь – записатися на стажування або пройти співбесіду в цих компаніях. У заході візьмуть участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських міжнародних компаній та проектів.

Усі учасники зможуть безкоштовно долучитися до заходів з метою інформування та розвитку навичок, важливих для професійного зростання:

  • Дискусія «Освіта -> кар’єра: як виглядає формула успіху». Спікери: Катерина Жданова (менеджер програми Erasmus+), Олександра Рязанцева (випускниця EU Study Days, стипендіат DAAD), Валентина Диновська (випускниця EU Study Days), Олена Кохан (учасниця програми Young European Ambassadors).
  • Презентація «Програма Європейського Союзу Еразмус+: гранти на обмін, стажування, навчання, викладання». Спікер: Катерина Жданова, менеджер з індивідуальних можливостей програми Еразмус+.
  • Тренінг «Співбесіда перед працевлаштуванням: слабкі та сильні сторони». Тренер: Орлова Наталя, провідний фахівець відділу підтримки безробітних Центру зайнятості м. Одеса.
  • Тренінг «Працевлаштування без досвіду роботи». Тренер: Філіппов Володимир, менеджер напрямку допомоги відновлення засобів для існування; Олена Мороз – кейс-менеджер проекту «Тривалий економічний підйом для миру» благодійного фонду Caritas.
  • Тренінг «StartUp: від ідеї до власного бізнесу. Основні питання та проблеми стартапів в Одеському регіоні». Тренер: Арутюнян Рузанна,  співзасновник та СЕО бізнес-школи WAVE м. Одеса.
  • Презентації провідних компаній Одеси та регіону.

«День кар’єри ЄС» у м. Одеса є одноденним заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС у м. Одеса в межах проекту “Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні”, який є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Фундацією “Відкрите суспільство” (громадська неприбуткова організація). Більше про проект на сайті http://euroquiz.org.ua

Поділитися:


Scroll Up