Career Hub запрошує молодь до участі в опитуванні Future of Work 2030 | Кар`єра для нового життя

Career Hub запрошує молодь до участі в опитуванні Future of Work 2030

Якщо тобі від 14 до 35 років – запрошуємо розповісти про своє бачення роботи майбутнього в національному опитуванні. Опитування проводить Career Hub у межах програми «Мріємо та діємо» в партнерстві з Міністерством молоді та спорту України.

Результати опитування увійдуть до аналітичного дослідження «Future of Work 2030 in Ukraine». Окрім опитування, воно базуватиметься на результатах фокус-груп із молоддю та бізнесом, глибинних інтерв’ю з експертами й футурологами, а також на висновках глобальних звітів. Дослідження «Future of Work 2030 in Ukraine» визначить ключові тренди роботи майбутнього, перспективні індустрії, нові робочі місця, необхідні навички й систему освіти за 10 років. Метою є створення рекомендацій, як молоді ефективніше підготуватися до роботи майбутнього, а бізнесу, державі й освітнім закладам – максимально сприяти й допомагати їй у цьому.

В опитуванні є п’ять тематичних блоків запитань, а саме: 

  1. ключові галузі 2030,
  2. робота майбутнього (формат та особливості),
  3. готовність до роботи майбутнього,
  4. потреби підготовки до роботи майбутнього,
  5. соціально-демографічна інформація.

«Опитування дає молоді можливість зробити свій внесок у майбутнє. Воно є цілком анонімним і передбачає відповіді на поставлені питання, тож просимо бути щирими, висловлювати ваше бачення, ідеї та пропозиції! Бонусом для тих, хто бере участь в опитуванні, є унікальна можливість поспілкуватися з HR-менеджерами українських компаній, щоб поставити всі питання щодо працевлаштування, які хвилюють. Зустрічі з HR-менеджерами будуть розіграні серед тих, хто залишить свої контакти», – пояснила координаторка напряму Future of Work у Career Hub Олександра Гондюл.

Щоб узяти участь в опитуванні, перейди за посиланням. Орієнтовний час для проходження опитування – 20 хвилин.

Дослідження «Future of Work in Ukraine» організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується  IREX у партнерстві з ГО «Будуємо Україну разом» (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.
Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up