Бізнес-акселерація в Одеській області | Кар`єра для нового життя
uk ru

Бізнес-акселерація в Одеській області

У межах проекту ТЕПМ / Caritas Odessa UGCC оголошено набір заявок від підприємців Одеси, Ізмаїлу та Білгорода-Дністровського на участь у програмі бізнес-акселерації.

Бізнес-акселерація – безкоштовна навчальна програма з розширення навичок ведення бізнесу діючих підприємців. Після навчання учасники пишуть бізнес-плани з розвитку власного бізнесу та захищають їх перед незалежною комісією. У разі успішного захисту надається грант 80 000 гривень на закупівлю професійного обладнання або інструментів для розширення діяльності.

Прийом заявок триватиме до завершення формування навчальних груп. Наголошуємо, що відбір проходить на конкурсній основі. Відібраним кандидатам повідомлять місце й точну дату проведення тренінгу.

Для подання заявки на участь необхідно заповнити анкету за посиланням:

https://goo.gl/9y7e7c  – м. Одеса;
https://goo.gl/forms/IGMRoiCnYfzUgqIA2 – м. Ізмаїл;
https://goo.gl/forms/SjU2AoPnyKE3dkDT2 – м. Білгород-Дністровський.

Інформацію про сам проект «Тривалий економічний підйом для миру», який проводить бізнес-акселерацію в Одеському регіоні, можна знайти за посиланням: http://caritas.odessa.ua/get_help/pracevlashtuvannya_ta_dopomoga_biznesu

Проект ТЕПМ / Caritas Odessa UGCC реалізується Благодійним фондом Caritas Odessa UGCC за підтримки Austrian Development Agency. Партнери проекту Caritas Ukraine i Caritas Österreich

Рекомендовані записи


Scroll Up