Сільгоспвиробники півдня України отримають гранти розміром 15 тисяч канадських доларів | Кар`єра для нового життя

Сільгоспвиробники півдня України отримають гранти розміром 15 тисяч канадських доларів

15 тисяч канадських доларів – таку підтримку отримають групи виробників овочів, ягід, фруктів, меду з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей, про це повідомляє uhbdp.org.

Український проєкт бізнес-розвитку плодоовочівництва, що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською асоціацією економічного розвитку (MEDA), уже декілька років працює над об’єднанням виробників, зараз у базі проєкту є понад 60 таких груп. Усі вони можуть претендувати на допомогу. Особлива увага приділяється тим групам, у яких більшу кількість учасників складають жінки.

Ця грантова програма допоможе групам закласти основи для стійкого розвитку й допоможе їм бути краще підготовленими до несподіваних і несприятливих подій, включаючи спалахи COVID-19, наслідком яких є розрив традиційних зв’язків, зменшення доступу до традиційних ринків збуту, економічні обмеження тощо.

Отже, на що саме можна отримати грошову підтримку:

  • покращення бізнес-процесів (наприклад, продуктивність, зменшення витрат часу, зміна технології) через механізацію та автоматизацію;
  • упровадження післяврожайної доробки та практик (додана вартість, покращення якості, безпеки продукції) через зберігання, охолодження, пакування, переробку та інше;
  • покращення логістики (розширення та доставка продукції на нові ринки, включаючи кінцевих споживачів);
  • запровадження сертифікації виробництва відповідно до українських і міжнародних стандартів.

«Програма має стати не просто джерелом грантової підтримки, а й стимулом для покращення роботи, подальшого розвитку, стабільності та стійкості об’єднань виробників, – каже Дмитро Ніколаєв, менеджер українського проєкту бізнес-розвитку плодоовочівництва. – Групи потребують не тільки технічної допомоги, а й покращення бізнес-планування й організації процесів, пов’язаних із реалізацією продукції, покращення продуктивності через запровадження нових технологій».

Тривалість конкурсу – 5 місяців, протягом яких 20 груп-претендентів із загальної кількості груп пройдуть навчання, отримають нові знання й навички за різними напрямами від агрономії до збуту, відчують себе справжньою організацією, здатною працювати разом та йти до кінцевої мети.

Групи будуть оцінюватися за різними критеріями, але всі проєкти мають бути спрямовані на допомогу всім учасникам групи, тобто користь від запровадження ініціативи мають отримати всі виробники, що входять до складу групи.

На першому етапі планується відібрати 10 переможців, що отримають фінансування від проєкту.

Деталі за телефоном: 0 800 500 184 або на сторінці Facebook.

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up