Додати вакансію безкоштовно - Кар`єра для нового життя

Додати вакансію безкоштовно

Для зареєстрованих користувачів

Зручний варіант для середнього та великого бізнесу: розміщуйте необмежену кількість вакансій, керуйте ними з особистого кабінету, додавайте інформацію про компанію.

Вакансії розміщуються на сайті після модерації.

Увійти / зареєструватись

Для того, щоб ваша вакансія була максимально ефективною і вирішила задачу підбору співробітника, ми радимо вам дотримуватися ряду простих правил:

1. Чітко вкажіть назву посади. Детально опишіть вимоги до здобувача, функціональні обов'язки та умови праці. Так претендент зрозуміє, що від нього чекають і що він отримає натомість.

2. Вкажіть назву вашої компанії, сторінки в соціальних мережах або сайт, якщо вони є. Таким чином здобувач зможе дізнатися про вас більше та прийняти зважене рішення.

3. Виберіть правильну рубрику. Від цього залежить, чи зможе здобувач знайти вашу вакансію.

4. Для різних посад створюйте окремі оголошення. Так ви зможете правильно розподілити вакансії за рубриками й отримати доступ до тих претендентів, які шукають саме цю роботу.

5. Пишіть грамотно. Так ви виявите повагу до тих, хто буде читати ваше оголошення.

6. Перед додаванням вакансії почитайте Правила користування сайтом, подивіться, які оголошення про роботу ми не розміщуємо.

Без реєстрації

Для малого бізнесу і приватних підприємців з однією-двома вакансіями, які не вимагають розширеного опису й не потребують редагування. Строк розміщення 21 день.

Вакансії розміщуються на сайті після модерації.

Готові взяти
?