Як створити власний соціальний бізнес? Кейси випускників Української соціальної академії | Кар`єра для нового життя

Як створити власний соціальний бізнес? Кейси випускників Української соціальної академії

«Сьогодні просто заробляти не так уже й важко. Набагато складніше працювати на перспективу: взяти на себе відповідальність перед суспільством і змінювати світ», – сказав якось голова ради директорів Alibaba Group Джек Ма.

Мабуть, один із найкращих способів це зробити – соціальне підприємництво. Адже цей спосіб ведення бізнесу дозволяє заробляти гроші та впливати на навколишню реальність уже зараз, не чекаючи допомоги від держави чи благодійників. 

Створити свій соціальний бізнес не так важко, як здається, – так вважають випускники Української соціальної академії. Вони доводять це на власному прикладі. Далі – історії соціальних стартапів, які щойно завершили  п’ятимісячну програму акселерації в академії. Найперспективніші з них отримали 160 000 грн на розвиток бізнесу, поїздку на навчання в Німеччину та менторську підтримку академії.

Інноваційні робоконструктори та майстер-класи для дітей

«Деталька» – соціальний проект, де працюють люди з інвалідністю. Його засновники – Микита Московкін та Анастасія Тюпа – переконані, що такі люди, як і всі інші, мають право на самореалізацію. Молоді підприємці планують виготовляти робоконструктори для дітей, зроблені на 3D-принтері, та продавати їх.

Ідея проекту з’явилася завдяки ситуації, з якою зіштовхнулися його засновники: «Мій друг Богдан раніше працював таксистом. Якось він потрапив в автомобільну аварію, пошкодив спинний мозок – тепер не може ходити. Тож я почав думати, як йому можна допомогти. А інший мій друг, Ярослав, захоплювався робототехнікою. Так виникла ідея робити робоконструктори», – розповідає автор проекту Микита. Команда проекту вже зробила робочий прототип робота й почала проводити майстер-класи для дітей.

деталька

Дитячі майданчики та допомога багатодітним сім’ям

Засновники соціального стартапу HappyEcoWood Юлія Дремлюга та  Вадим Москаленко виготовляють дитячі майданчики з екологічно чистих матеріалів і передають 1 із 5 вироблених малозабезпеченим багатодітним сім’ям. На підприємстві працюють люди, раніше залежні від алкоголю та наркотиків.

«Дітям у нашій країні не вистачає любові й турботи. А дорослі часто втрачають сенс свого життя. Багато людей, у минулому залежних, довго не можуть знайти роботу», – коментує свою ідею Вадим.

Під час навчання в Українській соціальній академії HappyEcoWood розробили комунікаційну стратегію. А ще за порадою ментора взяли участь у проекті «1+1».

«Але найбільше, що дала нам академія – це можливість перебувати в колі однодумців. Цікаво було дізнатися історії інших проектів – це допомагає отримати натхнення для подальшої роботи», – розповідає Юлія Дремлюга.

happy eco wood

Запашний хліб та захопливі екскурсії

«Розумний хліб» – сільська міні-пекарня із сучасними продуктами, частина з прибутку якої йде на пізнавальні екскурсії для місцевих дітей. Адже за статистикою тільки 2% з них хоч раз у житті подорожували літаком. Але й просто за межі власного села таким дітям вдається вибратися нечасто.

Авторка ідеї підприємства Оксана Маханько – вчителька молодших класів – знає про проблему не з чуток. За зізнанням Оксани, найбільшою перешкодою в реалізації проекту для неї був брак підприємницького досвіду:

«Коли в мене з’явилась ідея створити власну пекарню, щоб допомогти дітям, я мало що знала як про випікання хліба, так і про бізнес. Завдяки тому, що Українська соціальна академія повірила в мою ідею, я змогла перейти від теорії до практики. Тепер я знаю, що можна досягнути будь-якої мети – варто тільки почати з маленьких кроків», – розповідає Оксана.

Зараз команда «Розумного хлібу» робить ремонт у пекарні – і має перші продажі.

розумний хліб

Натуральне варення та солодощі

Власний досвід мотивував на створення проекту й Ірину Микитеєк.

«Рік тому я каталася на лижах, отримала травму та зрозуміла,  як це – не мати можливості рухатися», – розповідає засновниця проекту «Маленькими кроками» Ірина Микитеєк.

Згодом у неї з’явилась ідея виготовляти солодощі з натуральних фруктів та ягід, а на виручені кошти допомагати дітям з інвалідністю та їхнім сім’ям. Після вступу до УСА ідея масштабувалась і оформилася в проект «Маленькими кроками».

«Раніше мені здавалося, що те, що я роблю, має бути ідеальним. Після навчання в Українській соціальній академії я зрозуміла, що потрібно спочатку щось зробити, а вже потім удосконалювати. Ще були складнощі з пошуком команди. Перш ніж починати її формувати, треба зрозуміти, кого я шукаю», – ділиться Ірина.

За зізнанням підприємниці, найпліднішою для неї була робота з ментором академії.

«Оскільки я все роблю сама, я не закладала в собівартість продукції вартість своєї праці. Ментор пояснила мені, що найдорожче коштує не сировина, а праця».

Найближчим часом Ірина планує знайти приміщення під оренду та купити сушарки для виготовлення пастили.

Випічка за традиційними рецептами

БаБулочка – пекарня, засновники якої планують спрямувати відсоток від прибутку на допомогу людям похилого віку.

«Люди пенсійного віку, особливо самотні, дуже часто не можуть себе забезпечити», – коментують Ольга Жук, Олександр Заболотний, Альона Одаренко та Ілля Олійник.

бабулочка

Найближчим часом команда «Бабулочки» планує розпочати продажі виробів на ярмарках та закінчити формування команди постійних працівників. Команда стартапу отримала від академії поїздку в Bootcamp у Німеччині, де разом із колегами-підприємцями удосконалить ідею свого стартапу.

Ароматна кава та безглютенові смаколики

Кав’ярня «Джонатан Лівінгстон» заснована мамами дітей, які хворіють на цукровий діабет, целіакію та харчову алергію.

«Зараз лікарі призначають людям із цим діагнозом дієту, але поїсти в нашій країні їм майже нема де», – розповідає одна з таких мам Олена Тронько.

Гостям «Джонатан Лівінгстон» буде доступне безлактозне й безглюкозне меню.

«Я довго шукала рецепти страв, які буде можна моїй дитині. А тепер зрозуміла, що таких дітей багато. І вони мають не тільки право на життя, а й на хороший відпочинок і смачну їжу», – коментує Олена.

Зараз команда проекту знайшла приміщення для свого кафе й готова розпочинати ремонт.

Усі проекти пройшли акселерацію за програмою Української соціальної академії «Акселератор СП» для стартапів, яка передбачає розвиток проекту від ідеї до перших продажів. Методології програм для соціальних стартапів розроблені разом із викладачами бізнес-школи WU Executive Academy (Австрія) та Центру розвитку соціального підприємництва Santa Clara University (США) й адаптовані під потреби соціальних підприємців нашої країни.

Спочатку учасники проходять тримісячне навчання на преакселераторі в онлайн-форматі. Потім – комплексну п’ятимісячну акселераційну програму у форматі mini MBA, яка дає практичні знання з фінансів, стратегічного планування, маркетингу, продажів та навички роботи з командою.

соціальна академія

Найперспективніші з цьогорічних проектів мали шанс отримати 4 гранти по 40 000 грн на розвиток власного соціального бізнесу, поїздку на навчання в Німеччину та менторську підтримку академії. Також на переможців чекали квитки на міжнародний форум із соціального підприємництва SIA Summit, який відбудеться 3 – 7 грудня.

Наступний набір на програму «Акселератор СП» в Українській соціальній академії стартує взимку. Стежити за новинами щодо відбору можна на сторінці академії в Facebook.

Поділитися:


Scroll Up