Віддалена робота. Як не попастися на вудку шахраїв | Кар`єра для нового життя

Віддалена робота. Як не попастися на вудку шахраїв

Сайт «Робота в Харкові» ділиться головними моментами, які потрібно знати, коли шукаєте віддалену роботу. Щодня відбувається зростання вакансій від сумнівних роботодавців, які пропонують високі заробітки, не виходячи з дому і практично без зусиль.

На що варто звернути увагу, шукаючи віддалену роботу?

Швидше за все, перед вами оголошення від шахраїв, якщо:

  • У тексті повторюються фрази «Реальний заробіток !!!», «Робота для мам у , суті не несуть реальної інформації. Зате такі слова одразу ж привертають увагу претендентів, які не завжди замислюються про її правдивості.
  • Вакансія описана тільки загальними фразами й не несе конкретного опису роботи. Такі вакансії створюють видимість докладної розповіді, але, по суті, складаються лише з «води». Порядному роботодавцю нічого приховувати про вакансії, він відразу ж розповість, що передбачає робота.
  • Пропонується неправдоподібно висока зарплата. Подумайте: наскільки відповідальною або складною повинна бути робота, щоб за неї отримувати 5000 гривень на тиждень. А якщо такі суми пропонують тільки за розміщення декількох оголошень або фасовку будь-якого товару, то роботодавець явно не говорить правди.
  • Роботодавець просить у вас початковий грошовий внесок. Цього він не має права робити, тому без сумніву пропускайте такі вакансії.
  • Якщо вакансію ви побачили в соціальній мережі, і вас всіляко намагаються відвести в діалог не коментарів, а в месенджер, то швидше за все вам запропонують щось із перерахованого раніше. У таких оголошеннях ніколи немає конкретики, назви компанії, будь-якої уточнюючої інформації. Фрази на кшталт «Хочеш заробляти? Пиши в особисті повідомлення / вайбер / став + у коментарях» явно свідчать про шахрайство.

 

Все ж якщо ви кваліфікований фахівець, заробити на дому можливо. На спеціальних сайтах фрилансерів ризик бути обманутим мінімальний, бо кожна компанія дорожить своєю репутацією.

Головна порада для тих, хто шукає віддалену роботу – з’ясовуйте, яка саме компанія вам пропонує роботу, шукайте відгуки або будь-яку інформацію про неї. Будьте пильні й уважні, не піддавайтеся спокусі отримати все й відразу, не докладаючи при цьому особливих зусиль – цього й чекають від вас недобросовісні роботодавці.

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up