Плюси і мінуси пошуку роботи під час новорічних свят | Кар`єра для нового життя

Плюси і мінуси пошуку роботи під час новорічних свят

Чи варто шукати роботу в грудні й на початку січня? Work.ua запитав у претендентів – і ось якими виявилися результати.

На ринку праці існує поширена думка, що переддень новорічних свят – це період спаду, а тому знайти роботу в цей час – завдання складне. Роботодавці зайняті підготовкою та проведенням святкових заходів, а не пошуком персоналу, а здобувачі теж стають менш активними, адже працевлаштування в передсвятковий час здається сумнівним. Work.ua поцікавився, чи актуально це твердження у 2020 році.

82% опитаних вважають, що не потрібно робити ніяких пауз у пошуку роботи під час новорічних свят, а 18% респондентів відповіли, що краще відкласти це до більш сприятливого періоду.

Крім того, 10% респондентів сайту Work.ua продовжують пошуки, бо, на їхню думку, в цей час конкуренція знижується. Для 85% є різниця, коли це робити, вони НЕ припиняють моніторити вакансії, відправляти резюме тощо. І тільки 5% респондентів чекають, коли закінчаться новорічні канікули, щоб узятися за пошуки роботи мрії.

Якщо ви досі вважаєте, що братися за пошук роботи краще після свят, то рекомендуємо переглянути свою позицію, тому що:

  • нема найбільш вдалого або невдалого періоду для пошуку роботи – адже не важливо, коли це робити;
  • конкуренція в період новорічних канікул НЕ зменшується, як НЕ зменшиться вона й після них, не варто спиратися на цей показник;
  • бізнес продовжує роботу, більшість компаній намагається до кінця року закрити всі питання з наймом персоналу;
  • роботодавці відзначають, що ритм працевлаштування в грудні-січні зазвичай сповільнюється через зниження активності здобувачів. Тому тим, хто шукає роботу, варто мобілізувати всі сили: оновити дані в резюме, виправити помилки, активніше відгукуватися на вакансії, самостійно дзвонити рекрутерам тощо.

Опитування відбувалося в грудні 2020 року. У ньому взяли участь 1256 осіб.

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up