Ефективний алгоритм пошуку роботи | Кар`єра для нового життя

Ефективний алгоритм пошуку роботи

Ільгіз Валінуров у книзі «Я – ідеальний кандидат. Довідник джобхантера» ділиться простими правилами тайм-менеджменту під час пошуку роботи.

Визначте портрет ідеального роботодавця

Якщо ви не будете витрачати час на співбесіди на кшталт «про всяк випадок сходжу», то у вас звільниться час. Ви ж самі знаєте, що іноді йдете на співбесіду точно знаючи, що поки не вийдете до цього роботодавця. Цю пораду не треба застосовувати, якщо вам потрібно тренувати навик проходження співбесіди.

Підготуйте ваше ідеальне резюме для ідеального з вашої точки зору роботодавця

Нагадую, що для кожного роботодавця, для кожної вакансії потрібно мати окреме резюме, що враховує саме його специфіку. Ваше звичайне, усереднене резюме відтягує той день, коли ви отримаєте потрібний дзвінок від потрібної людини.

Пошуком роботи неможливо займатися мимохідь, раз на тиждень переглядаючи вакансії

Це системна робота. І якщо ваш намір знайти нового роботодавця серйозний, то займайтеся джобхантингом кожен день. 15 – 20 хвилин щодня потрібно присвячувати пошуку вакансій, розсилці резюме, дзвінкам.

У кінці тижня обов’язково підведіть підсумки пошуку – письмово

Скільки вакансій ви знайшли, скільки резюме відправили, скільки отримали запрошень і пройшли співбесід? Знайдіть слабкі місця. Мало цікавих вакансій на вході? Тоді зробіть на наступному тижні акцент на пошуку цікавих вам роботодавців. Якщо після відправлення резюме тиша, то воно не потрапило у хворе місце відкритої вакансії. Перепишіть його. Якщо після співбесіди не  отримуєте пропозиції, то тренуйте навик проходження співбесід. Зрозумівши успіхи и недоробки минулого тижня, поставте завдання на наступний!

Завжди налагоджуйте та підтримуйте контакти з рекрутерами

Станьте для них тим, кого вони будуть згадувати першим, коли в них у роботі з’явиться цікава для вас вакансія.

Кожного дня повідомляйте хоча б одній людині про те, що ви шукаєте нову роботу

Уже через місяць про це дізнається мінімум 30 осіб. А в кожного з них є друзі й колеги!

Використовуйте мінімум 7 способів отримання інформації про нові вакансії

Не розраховуйте тільки на одне джерело. Спілкуйтеся з кадровими агентствами, підпишіться на розсилки вакансій, додайте своє резюме на декількох робочих сайтах, повідомте знайомих, колега, відвідуйте галузеві конференції та спільноти, моніторте соціальні мережі, читайте ділові та галузеві ЗМІ, відправте резюме цікавим вам роботодавцям, спілкуйтеся на форумах, шукайте особисті контакти керівників, які приймають рішення.

Ну, і найголовніше!

Поки ви працюєте в нинішнього роботодавця, вам теж потрібно бути успішним і результативним. Якщо цього немає, то іншому роботодавцю ви не будете цікаві! Відмінний результат сьогодні – і завтра вже увага нового роботодавця не обійде вас стороною. Він знайде вас сам.

Поділитися:


Scroll Up