5 ознак того, що вам пора змінити роботу | Кар`єра для нового життя

5 ознак того, що вам пора змінити роботу

Кар’єрна консультантка Марина Галак у пості для PRO.people Recruitment Agency розповідає про ознаки, які свідчать про те, що пора замислитися про зміну роботи.

Понеділок для вас – найскладніший день

Уже в неділю вам стає сумно від думки, що завтра на роботу. Ви 3 рази переводите будильник, перш ніж устати. І вам потрібно випити 3 чашки кави або покурити з колегами, щоб нарешті приступити до справ.

Перспективи не радують

Уявіть, наскільки сильно зміниться ваше ставлення до роботи, якщо вам піднімуть зарплату приблизно на 20 – 30% або підвищать на посаді. Ви підбадьоритеся й будете готові працювати з новими силами? Якщо так – окей, якщо ні – мотивацію вже не відродити.

Сильно порушений баланс між роботою та особистим життям

Ви не встигаєте виконувати завдання вчасно, часто затримуєтеся на роботі, завдання накопичуються, а ви намагаєтеся встигнути все своїми руками, коли в інших компаніях це роблять 3 співробітники. Часу на особисте життя майже не залишається, і ви вже забули, коли востаннє ходили в кіно. А керівництво все одно не цінує ваших зусиль і сприймає все як належне. І від цього майже немає бажання намагатися…

Ви перевіряєте профілі в соцмережах частіше, ніж пошту, і нескінченно гортаєте стрічку новин

Усе це – явні ознаки того, що час змінити роботу або додати собі цікавих робочих завдань.

Протягом останнього року ви стали частіше хворіти

То горло, то температура, то слабкість. Раніше такого майже не бувало, а зараз хвороба проходить довше й важче. Психосоматико, привіт! Це життя через організм просить: з.у.п.и.н.и.с.я!

Вам нудно й нецікаво

А деякі завдання й зовсім дратують. Ніхто з колег не є для вас прикладом, на який хочеться рівнятися. Швидше, навпаки – хочеться вирватися з цього болота… Колись ви з натхненням приступали до нових завдань. А зараз… нудьга. Якщо в компанії довгий час нема розвитку особисто для вас – ідіть. У стабільних компаніях швидкість кар’єри згодом значно знижується. Перейшовши в нову компанію, можна прискорити свою кар’єру в рази.

Переклад та редагування — Юлія Заверуха

5 1 vote
Article Rating

Поділитися:


Scroll Up