Онлайн-курси із соціального підприємництва | Кар`єра для нового життя

Онлайн-курси із соціального підприємництва

Концепція соціального підприємництва пропонує інший погляд на ведення бізнесу: підприємництво розглядається не тільки як джерело прибутку, а ще як інструмент, за допомогою якого можна вирішувати різні соціальні проблеми.

Якщо ви хочете дізнатися більше про соціальне підприємництво, зверніть увагу на онлайн-курси, представлені нижче.

Соціальне підприємництво

Про цей курс

Цей курс розкриває сутність соціального підприємництва та надає практичні інструменти для створення й ведення ефективного соціального бізнесу. Учасники курсу дізнаються, як деякі підприємства відходять від традиційних прибуткових та неприбуткових видів діяльності, створюючи новий «гібридний» підхід до ведення бізнесу. Курс було розроблено в партнерстві з професором бізнес-школи Університету ДеПоля (Чикаго) Патріком Дж. Мерфі.

Головною метою курсу «Соціальне підприємництво» є отримання учасниками сукупності знань та вмінь, необхідних для ефективного запуску власного соціального бізнесу чи участі в соціальних проєктах.

Курс проводить

Prometheus

Посилання на курс

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:WNISEF+SE101+2017_T4/about

Корпоративна соціальна відповідальність

Про цей курс

Корпоративна соціальна відповідальність (КСВ) допомагає компаніям створювати цінності. Проте часто компанії розглядають КСВ як щось необов’язково-додаткове, хоча насправді у світі КСВ – це вже обов’язок компаній. Основна проблема впровадження для компаній – нерозуміння, що таке КСВ насправді та як КСВ допомагає зростати бізнесу.

Цей відеокурс – величезний крок до правильного розуміння компаніями, як впроваджувати  КСВ. Впродовж 14-ти уроків ви отримаєте уявлення про основні поняття, інструменти, практики й переваги корпоративної соціальної відповідальності.

Курс проводить

Impactorium

Посилання на курс

https://impactorium.org/uk/courses/korporativna-socialna-vidpovidaln/

Соціальне підприємництво та конкурентоспроможність

Про цей курс

Курс «Соціальне підприємництво та конкурентоспроможність», створений проєктом ПРОМІС та студією онлайн-освіти EdEra — це частина «Школи конкурентоспроможності малого бізнесу».

У курсі ви дізнаєтеся, що таке соціальне підприємництво, дізнаєтеся про його основні відмінності від традиційних видів бізнесу та конкурентні переваги соціальних підприємств. Крім цього, ознайомитеся з різними типами соціальних підприємств, їхніми організаційно-правовими формами та бізнес-моделями.

Курс проводить

EdEra

Посилання на курс

https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:EdEra-PLEDDG+SE+2018/about

Соціальне підприємництво: дизайн-мислення та невизначеність

Про цей курс

Цей курс дозволяє не тільки дізнатися про концепцію соціального підприємництва та механізми його роботи, але й отримати практичні навички щодо реалізації власного соціального бізнесу. У цьому нам допоможе методологія дизайн-мислення, що передбачає розвиток творчої енергії в лімітованих часових умовах.

Головне завдання дизайн-мислення — зрозуміти те, чого хочуть люди, і дати їм це, використовуючи проникливість, спостережливість та емпатію. На реальних українських прикладах курс проведе вас через усі етапи дизайн-мислення та
дозволить розібратися з тим, як саме застосовувати цю методологію для створення власного соціального підприємства.

Курс проводить

ВУМ on-line

Посилання на курс

https://vumonline.ua/course/social-entrepreneurship/

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up