Онлайн бізнес-школа для діючих підприємців від Карітасу Запоріжжя | Кар`єра для нового життя

Онлайн бізнес-школа для діючих підприємців від Карітасу Запоріжжя

Вже зовсім скоро, 10 серпня, в Запоріжжі стартує десята за рахунком безкоштовна бізнес-школа. На цей раз навчальна програма носить назву «Бізнес-комунікації в підприємництві: як визначити своє місце на ринку, грамотно вести переговори і досягати поставлених цілей».

Ми поспілкувалися з координатором бізнес-школи Валентином Квашею і тренером, який буде проводити навчання, Іриною Патлах, щоб дізнатися більше про навчальну програму і особливості даної школи.

Валентин розповів нам, що це вже десята за рахунком бізнес-школа, яку проводить Карітас Запоріжжя. Вона має відмінності від тих шкіл, які проводилися раніше. В основному це стосується формату проведення – школа буде проводиться за допомогою сервісу ZOOM і закритої навчальної платформи онлайн-академії IMPACT, яку надала тренер Ірина Патлах.

Також особливості є і у програми навчання. Якщо раніше відбирали в основному стартапи і навчали їх основам бізнесу, давали знання які дозволяють почати нову справу, то зараз акцент зроблено на існуючих підприємців. Головна мета школи – істотно посилити комунікаційну складову бізнесу.

Кілька останніх місяців стали справжнім викликом для підприємців: нові умови вимагають не тільки правильно вибудувати ідею власної справи і розробити шляхи її реалізації, а й істотно посилити комунікаційну складову бізнесу. Уміння переконувати і домовлятися стало як ніколи важливим в умовах обмежених ресурсів всіх учасників ринку і більш зваженого, тривалого процесу прийняття рішень з боку потенційних клієнтів.

Школа передбачає різні формати навчання: теоретичні блоки, практика у вигляді переговорних баттлів, тестові завдання на закріплення знань. Всього наберуть 15 учасників, які будуть навчатися 4 тижні.

Ірина Патлах, тренер навчальної програми.

Структурно програма бізнес-школи складається з двох блоків:

  • 30% – маркетинг (як розвинути свою нішу, як диференціюватися від конкурентів і стати більш помітним на ринку);
  • 70% – комунікації (як сформулювати мету переговорів, як викликати інтерес до свого продукту, як завершити переговори угодою).

Програма навчання складена таким чином, щоб приділити увагу розвитку універсальних комунікативних здібностей учасників. Базові інструменти, представлені в програмі, дадуть можливість учасникам більш ефективно проводити будь-які переговори – з клієнтами, постачальниками, партнерами.

Так як група невелика, буде можливість відпрацювати багато прикладних моментів, максимальну кількість кейсів, реальних переговорних ситуацій.

Наприклад:

  • що робити, якщо клієнт не може визначитися з вибором;
  • як себе вести і що говорити, якщо клієнт незадоволений наданою послугою;
  • як реагувати, якщо контрагент на ходу змінює умови домовленостей;
  • як працювати з сумнівами або запереченнями.

Програму цієї бізнес-школи ми свідомо зробили більш комунікативно орієнтованою – для тих, хто вже працює, знайшов свою нішу і розуміє ринок, на якому працює. Ази таким учасникам немає сенсу повторювати. А ось зробити акцент на комунікативних практиках – доцільно. Уміння домовлятися і переконувати – навик, який буде корисний не тільки в бізнесі, але і в будь-яких життєвих обставин.

Захід відбудеться в межах проекту Карітасу Запоріжжя «Зміцнення соціальної згуртованості».

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up