Інтерв’ю з підприємницями. Наталія Мінюкова | Кар`єра для нового життя

Інтерв’ю з підприємницями. Наталія Мінюкова

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» в якості інформаційного партнера ГО «Сучасна жінка» публікує інтерв’ю з учасницями тренінгових програм Центру розвитку малого й середнього бізнесу.

Як розвивати власний бізнес і сміливо приймати виклики, які пропонує життя, розповідає Наталія Мінюкова, випускниця другої хвилі Тренінгової програми «Бізнес у турбулентні часи», яка проходила у вересні-жовтні 2020 року, та учасниця Програми субгрантів «Ін’єкції для відновлення бізнесу». Наталія – власниця компанії «Ресторанні рішення», що займається продажем товарів для закладів сфери громадського харчування.

Тренінгову програму «Бізнес у турбулетні часи»та Програму субгрантів «Ін’єкції для відновлення бізнесу» проведено Центром розвитку малого і середнього бізнесу Проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», який фінансується Європейським Союзом. Роботу Центру розвитку малого і середнього бізнесу координує ХГНО «Сучасна жінка».

Розкажіть, будь-ласка, з чого Ви починали власну справу? Як обирали вид діяльності? 

Моя діяльність пов’язана зі сферою громадського харчування. До цього я йшла давно: в училищі вчилася на кухара, в Харкові вступила на факультет менеджменту в Харківському державному університеті харчування і торгівлі, паралельно працювала менеджером в компанії з продажу обладнання для сфери громадського харчування. Щоб отримати досвід, я робила дуже багато. Якщо було потрібно, прибирала в офісі і працювала кур’єром. Співзасновник компанії не ефективно розпоряджався фінансами, і з компанії почали йти люди. Я звільнилася, коли мені не виплатили навіть мінімальну заробітну плату. Так я залишилася без роботи, а мені моя справа дуже подобалося. Я зрозуміла, що потрібно створювати свій бізнес, і я все зможу. Не було знайомих і я не знала, з чого починати. Поступово я почала збирати інформацію, як все організувати. Я почала працювати в тій же сфері продажів обладнання для кафе і ресторанів, тільки вже самостійно, з дому. Перший час, поки у мене не було офісу, я призначала ділові зустрічі в кафе. Два перші місяці оберти моєї справи збільшувалися, я зрозуміла, що сама не справляюся, і вирішила звернутися до чоловіка за допомогою, щоб він став моїм партнером. Спочатку він не був упевнений в тому, що все вийде. Починаючи з 2012 року ми працюємо і розвиваємося разом.

Які проблеми виникали на Вашому шляху? Як Ви їх вирішували? 

До пандемії 2020 роки ми поступово розвивалися і наша справа йшло вгору. Але через те, що ввели карантин, сталася криза, наші продажі впали, впали запити на покупку. І в той момент, коли мої руки майже опустилися, коли два місяці ми майже не працювали, я не знала, чим закінчиться моя діяльність. Тоді ж я зовсім випадково натрапила на новину про те, що «Сучасна жінка» оголосила про новий тренінги «Бізнес в турбулентні часи», мені залишилося тільки заповнити анкету. Трохи пізніше мені зателефонувала Наталія і сказала, що я пройшла відбір. Тут була щаслива, із задоволенням приходила на кожен тренінг, вбирала всю інформацію, яку там мені давали. Завдяки цьому я зрозуміла, на що мені варто звернути увагу в бізнесі, наприклад, комунікації онлайн. Взагалі, такі заходи мене надихають, допомагають зрозуміти, що не потрібно впадати у відчай, що потрібно перебудуватися, переформатувати свою діяльність. Я зрозуміла, що нам потрібно створювати сайт і тому подала заявку на грант. Тренінг мене підштовхнув, дав мені поштовх до того, щоб міняти сайт нашої компанії під нові вимоги сучасності. Поки ще сайт не зроблено, але я впевнена, що в майбутньому, як тільки ми його виправимо, наша справа піде вгору.

Назвіть, будь-ласка, 3-5 головних правил, якими ви керуєтеся у веденні Вашого бізнесу. 

Перше правило – відповідальність. Коли ти даєш обіцянки в якій-небудь справі, ти повинен їх давати обдумано, тому що ти будеш повинен їх виконати. Друге правило – довіра. Коли є довіра між партнерами, замовниками, учасниками діяльності, тоді все йде гладко, і ми отримуємо максимальний результат. Третє правило – чесність. Звичайно, ведення будь-якої діяльності має на увазі, в першу чергу, отримання прибутку. Але яким шляхом? Для мене важливо не просто отримати прибуток, але і зворотний зв’язок від людини, чесно озвучувати, якщо ми щось не можемо виконати, щоб потім не було розчарування і ми не втрачали репутацію. Сюди ж можна, як четверте правило, позначити імідж компанії, репутацію, адже ми працюємо саме на репутацію, завдяки чому до нас звертаються все нові і нові замовники. Також важливим є знання своєї справи. Коли ти займаєшся своєю справою, ти повинен його добре вивчити. Якщо це продаж товару – ти повинен добре його знати, постійно розвиватися. Я всім своїм знайомим кажу також про те, що важливо постійно розвиватися, навчатися. Без цього навчання, ти гальмуєш свій розвиток і стоїш на одному місці. А без розвитку, без навчання жодна справа не повинна бути здійснена.

В процесі розвитку Вашої справи, можливо Ви стикалися чи могли помітити тиск на жінок, які займаються власною справою з боку суспільства, знайомих або навіть близьких людей? 

Вперше я зіткнулася з твердженням про те, що не можу вести бізнес, коли тільки починала працювати менеджеркою в компанії з продажу обладнання для кафе і ресторанів, так як я дуже добра. І я тоді подумала, хіба для того, щоб управляти компанією, дійсно потрібно бути тираном і деспотом? Але зараз, з висоти мого досвіду, я розумію, що ні. Можна бути доброю, чуйною, нормальною і вихованою людиною і вести при цьому бізнес. Одного разу також був момент, коли до мене прийшла одна замовниця і не повірила, що я директор компанії. Вона чомусь подумала, що директором обов’язково повинен бути впливовий чоловік.

Чи не стикалися ви з тиском на Вас, як жінку-підприємницю, з боку сім’ї? Адже в суспільстві існує стереотип про те, що якщо ти жінка, то повинна бути берегинею вогнища.

На самому початку своєї діяльності я підійшла до чоловіка з проханням мені допомогти, тому що мені фізично не вистачало сил. Він порадився зі своїм близьким колом спілкування, і багато хто з них говорили про те, що відкривати свою справу дуже ризиковано і неправильно. У них не було довіри до мене, як до особистості, як до жінки, що я зможу. Тоді мій чоловік засумнівався, але я наполягла на своєму. В оточенні моєї сім’ї я зіткнулася з недовірою і невпевненістю в мені, в моєму успіху. Але мене це тільки підштовхнуло до того, щоб усім довести, що я можу.

Які знання і навички, на Вашу думку, найбільш важливі для жінок-підприємниць?

В першу чергу, потрібно не боятися отримувати ці знання і навички. Багато жінок від того, що вони не знаходять підтримки в своїх близьких, починають знаходити для себе причини і виправдання тому, що вони не йдуть отримувати нову професію, нові знання і навички, адже бояться осуду з боку оточуючих. Потрібно подолати страх здатися неправильним. Страх заважає всім зробити перший крок. Як тільки ви подолаєте цей страх, отримаєте трохи впевненості в собі – у вас все вийде. Потрібно не боятися. Так, ти зробиш купу помилок. Ну і що? Так, у нас суспільство буває дуже злим по відношенню до жінок. Якщо ти хоч трохи оступилася на своєму шляху – тут же стикаєшся з засудженням інших. Не потрібно цього боятися. Потрібно знаходити людей, близьких тобі по духу, знаходити підтримку в них і не боятися діяти.

Чим було для Вас корисним участь в тренінгу «Бізнес у турбулентні часи» від ГО «Сучасна жінка»?

Участь у тренінгу для мене було дуже корисно. Я тепер із задоволенням буду ходити на всі тренінги, які будуть організовувати «Сучасна жінка». Колосальне задоволення і досвід я отримала в спілкуванні з тренерками. Але кожна з них по-своєму цю інформацію мені піднесла. Я багато інформації виділила для себе і вже використовую її у веденні своєї справи. Мені дуже сподобалися лекції від Іріні Лянной, яка провела тренінг з комунікацій, для мене ця інформація була дуже важлива, її я чекала з особливим захопленням. Я дуже щаслива, що потрапила на тренінгову програму в «Сучасна жінка».

Які саме зміни відбулися у Вашій діяльності після тренінгу?

За обсягом продажів поки складно сказати, тому що сайт ще не злагоджений до кінця, а від цього все залежить. Ми зараз працюємо в управлінні збільшення продажів, але судити про них можна буде через кілька місяців, коли у нас буде повністю налагоджена комунікація, різні канали комунікації, про які я, до речі, дізналася на тренінгу. Зараз сайт – це наш новий основний продукт, над яким ми працюємо і присвячуємо йому величезну кількість часу.

Плануємо розширювати аудиторію. До речі, за допомогою тренінгу я дізналася, що є різні вікові категорії покупців, які потрібно мати на увазі. Я раніше до всіх покупців мала однаковий підхід, спілкувалася інтуїтивно. Зараз я розумію, що більш старшому поколінню потрібен один підхід, молоді – інший, надання інформації в іншому вигляді. Все це має значення.

Щодо розширення бізнесу – говорити досить складно з огляду на карантину. Наше завдання зараз зберегти те, що ми маємо, не втратити те, чого ми добилися.

Чи є у Вас в планах відкрити, з уже існуючою, нову справу?

Знаєте, хотілося б, я постійно про це думаю. Я хотіла б розвиватися в туризмі, мені цей напрям дуже подобається. У січні я пройшла курси з туризму і навіть думала відкриватися. Але нагрянув карантин і весь туристичний бізнес ліг, тому я цю свою ідею трохи відклала, а трохи пізніше повернуся до цього.

Що б Ви порадили жінкам, які тільки планують або починають вести свій бізнес?

Перше – не зупинятися. Якщо ви зрозуміли, що це ваше, що вам подобається цим займатися, потрібно незважаючи ні на які ситуації постійно йти до своєї мети, до своєї мрії маленькими кроками і все вийде. У житті з’являться потрібні люди, всесвіт вам їх відправить і все обов’язково вийде. Не зупинятися, постійно вчиться, шукати собі наставників, переймати від них досвід, якісь підказки від них отримувати і все вийде. І, звичайно, відповідально підходити до всіх справ, тоді вам будуть довіряти і тоді у вас все вийде.

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up