Інтерв'ю з роботодавцем: НПК.КОМ | Кар`єра для нового життя
uk ru

Інтерв’ю з роботодавцем: НПК.КОМ

Для того, щоб розвіяти сумніви й упередження роботодавців стосовно працевлаштування людей з інвалідністю, переселенців, людей старшого покоління й жінок з дітьми, ми проводимо інтерв’ю з роботодавцями, які успішно працевлаштовують такі категорії населення.

Наше перше інтерв’ю ми провели з компанією НПК.КОМ. На наші запитання відповіла Оксана Агаркова. Вона з 2007 року працює в сфері управління персоналом і на даний момент займає посаду HR-директора.

1. Чим займається Ваша компанія?
НПК.КОМ – це телемаркетингова компанія каталожної торгівлі, з власним контакт-центром та автоматизованою системою продажів по телефону. Телемаркетинг на ринку України – перспективний напрямок дистанційних продажів. Це означає стрімке зростання для компанії та її співробітників.
Наша компанія працює на ринку вже 6 років, і ми обслуговуємо клієнтів, які замовляють товари по каталогам: від постільної білизни до шампунів і туалетної води. Ми забезпечуємо клієнтам широкий асортимент товару, якісний сервіс і швидку доставку. Ми продаємо товари під власною торговою маркою «Вересоцький».

2. Яка кількість співробітників працює у Вашій компанії?
У нашому контактному центрі працює більше 50 співробітників, а в компанії – більше 200 чоловік.

3. Кого з цільової аудиторії нашого порталу Careerfornewlife.com Ви приймаєте на роботу – людей з інвалідністю, переселенців, жінок з дітьми, людей старшого покоління (45 +) – і на які вакансії?
Люди з інвалідністю: на роботи, сумісні зі станом здоров’я, наприклад, оператори кол-центру.

Переселенці: на всі вакансії. Переселенці часто працюють краще й більш мотивовані.

Жінки з дітьми: на вакансії, де можлива неповна зайнятість (від 30 годин на тиждень), наприклад, оператори кол-центру.

Люди старшого покоління: на всі вакансії, які не потребують фізичної витривалості (крім працівників виробництва і складу).

4. Які є особливості їх відбору, працевлаштування та адаптації?
Спеціальні процедури щодо окремих категорій не прописані. Ми ставимося до особливих категорій не як до особливих, а так же, як і до решти категорій. Наприклад, гнучкий графік можливий не тільки для мам з дітьми, але й для інших операторів кол-центру. Ми максимально гнучко підлаштовуємось під індивідуальні потреби кожної людини, наскільки це прийнятно з точки зору ефективності.

5. Які є позитивні моменти і труднощі їх працевлаштування?
Люди з інвалідністю: більш стабільні, більше тримаються за робоче місце. Також вони допомагають нам закрити 4% квоти з працевлаштування інвалідів.

Переселенці: часто більш ефективні. Люди зі східних регіонів у переважаючій більшості звикли до більш інтенсивного ритму роботи, у них висока самовіддача, вони думають і діють швидше, відповідальні, мотивовані й компетентні. Тому вони, скоріше, навіть краща категорія, ніж та, якої слід уникати.

Жінки з дітьми: їм зручно працювати в нас через гнучкий підхід і можливості регулювати самостійно свій робочий режим.

Люди старшого покоління: єдина складність у тому, що такий кандидат повинен підходити не тільки за кваліфікацією, а й за сформованими цінностями й переконаннями. Перенавчати людей 45+ складно, тому їх є сенс брати тоді, коли їхні погляди відповідають культурі компанії.

Тренди такі, що завдяки швидкому розвитку медичних технологій зростає середній вік і тривалість життя населення. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) класифікує вік людини наступним чином:

  • молодий вік – до 45 років;
  • зрілий – від 45 до 59 років;
  • літній – від 60 до 74 років;
  • старечий – від 75 до 89 років;
  • вік довгожителів – 90 і більше років.

Тобто, 45+ – це люди не старшого покоління, а зрілі люди, які ведуть активний спосіб життя, у тому числі професійний. Також трендом є повернення в трудову діяльність людей у ​​віці 60-70 років. Особливо яскраво це проявляється в Європі. Виклик для компаній у тому, що представники молодого покоління працюватимуть разом зі своїми дідусями й бабусями. В одній компанії можуть бути представники X, Y і Z покоління.

Також співробітники старшого покоління допомагають нам закрити 5% квоти з працевлаштування осіб передпенсійного віку.

6. Яким досвідом і напрацюваннями з працевлаштування цих категорій населення Ви можете поділитися з іншими роботодавцями?
У майбутньому в процесі пошуку співробітників плануємо враховувати особливості різних цільових аудиторій у рекламній компанії – будемо шукати відповідні цільові аудиторії в соцмережах і адаптувати текст оголошення про вакансії з урахуванням аудиторії.

Інтерв’ю з представниками роботодавців відбиває їхню точку зору й може не збігатися з точкою зору співробітників порталу Careerfornewlife.com. Проведення інтерв’ю з роботодавцями націлене на пошук ефективних шляхів працевлаштування людей із соціально незахищених верств населення.

Рекомендовані записи

17.Січ.2019
Соціальне підприємництво в Україні. Інтерв’ю з Петром Дарморісом

Українська соціальна академія з 15 січня розпочала онлайн-навчання соціального підприємництва.

29.Лис.2018
Інтерв’ю з Дар’єю Нагаївською про тренінги з розвитку бізнесу

У Харкові проходить друга хвиля тренінгів з розвитку бізнесу, які спрямовані на підтримку жінок-підприємниць, поглиблення їхніх знань у сфері підприємництва та формування…

08.Жов.2018
Співпраця з роботодавцями Маріуполя

До уваги роботодавців! Раді повідомити, що Центр працевлаштування й бізнесу Карітасу Маріуполя запрошує до співпраці роботодавців Співробітництво можливе за такими…

17.Вер.2018
Запрошуємо роботодавців на інтерв’ю

Шановні роботодавці! Поділіться власним досвідом працевлаштування, який стане поштовхом до змін у суспільстві Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» допомагає людям…


Scroll Up