Як формувалися тренди в IT-технологіях протягом 2020 року | Кар`єра для нового життя

Як формувалися тренди в IT-технологіях протягом 2020 року

У 2020 році ринок IT-технологій не стояв на місці. За цей час відбулися зміни як у затребуваних фахівців, так і в найбільш розвинутих галузях. Прогноз на 2020 рік показує, що буде найактуальнішим.

IT-сфера в 2020 році: динаміка розвитку та прогноз

Українські IT-фахівці затребувані у всьому світі. Через це експорт вітчизняних інформаційних послуг є одним із найбільш високих у світі й потрапив у 20-ку лідерів. Експерти IT-рекрутингового агентства The Gravity Agency підрахували, що в цьому році загальна сума таких послуг складе близько $ 0,5 млрд.

Однак популярними є не всі напрямки. Нижче представлена ​​підбірка основних трендів розвитку цієї галузі.

Посилення кібербезпеки

Розвиток великої кількості сервісів, які збирають дані, зажадав посилити безпеку збору та зберігання інформації. Хакери по всьому світу ставлять під загрозу особисту інформацію клієнтів. Особливу стурбованість висловлюють банківські установи, фінансові та аналітичні компанії, а також сервісні бази даних.

Такі компанії готові платити хороші гроші тим працівникам, які будуть забезпечувати безпеку збережених в інтернеті даних. Ці співробітники повинні йти на крок попереду зловмисників. Також їхні дії не повинні ускладнювати діяльність тих, кому необхідно отримувати відповідну інформацію – адміністраторам, банківським службовцям і директорам. Тому хороші айтішники високо цінуються й на внутрішньому, і на зовнішньому ринку. Ця сфера й далі буде розвиватися.

кібербезпека

Розробка нових функцій для мобільних пристроїв

Споживачі готові платити за новинки техніки, оскільки ті володіють невідомими раніше функціями та здібностями. Однак для підтримки високого рівня продажів потрібні постійні розробки. Ті айтішники, які створюють унікальні програми й можливості, високо оцінені провідними компаніями. З їхньою допомогою створюються новинки, що приносять фірмам багатомільйонні доходи.

У 2020 ця тенденція не зупинилася. Користувачі досі хочуть бачити зміни в кращий бік. IT-розробники, які роблять нові функціональні можливості, постійно затребувані.

Прискорення передачі даних

Чим активніше розвивалися інтернет-технології, тим більш швидку передачу інформації потрібно забезпечити. Недавній перехід на 4G для багатьох уже став недостатнім. У 2020 році планується запуск 5G на території України, причому це буде не остання зміна. Нові технології, що створюються постійно, вимагають більш швидкої реакції сервера. Тому фахівці, що займаються питаннями прискорення передачі даних, з кожним роком будуть все більш популярні, високооплачувані й затребувані.

Якщо айтішники спізнюються із черговим оновленням, запуск деяких інтернет-речей, розумних систем та останніх додатків виявляється під загрозою.

Висновки

У 2020 році триває популярність тих самих технологій, які почали розвиток у минулому році. У зв’язку із цим буде збільшуватися потреба в працівниках, задіяних у вищезгаданих сферах.

Крім них, будуть затребувані й інші вакансії, наприклад SEO-specialist, продакт-менеджер і аналітик. Затребуваність айтішника найбільше залежить від його умінь, можливостей і професіоналізму. При цьому отримати посаду можуть і ті, хто не має досвіду, але отримав освіту.

У 2020 році прогнозується збільшення експортних послуг на 20%, а значить, місцевий ринок знову зажадає нових кадрів. Це збільшить зайнятість людей по всій країні.

 

Переклад та редагування — Юлія Заверуха

0 0 vote
Article Rating

Поділитися:


Scroll Up