Відгукуйтеся на вакансію, навіть якщо не відповідаєте всім вимогам | Кар`єра для нового життя

Відгукуйтеся на вакансію, навіть якщо не відповідаєте всім вимогам

Читайте переклад статті професора психології та маркетингу Арта Маркмана від Happy Monday, у якій автор дає поради, як використовувати пошук роботи для професійного зростання.

Коли ви переглядаєте кваліфікаційні вимоги до вакансії навіть на найнижчі посади, з багатьма пунктами зі списку ви могли ніколи не стикатися. Навіть якщо робота передбачає технічні навички, які ви вивчали, наприклад, в університеті чи на курсах, потенційний роботодавець може використовувати інструменти, з якими ви ще не працювали.

Однак — і це дуже важливо — відсутність у вас усіх необхідних кваліфікацій не означає, що ви не повинні надіслати заявку на цю роботу.

Компанії очікують, що людям, які щойно отримали роботу (і особливо новачкам у професії), ще потрібно до неї «дорости». Вони готові й хочуть, щоб нові співробітники ставили багато питань, шукали наставництва й навіть припускалися незначних помилок,
поки вживаються в нову роль.

Це означає, що ви повинні шукати ті позиції, які дозволять вам рости, а не ті, де ви вже досягли усіх необхідних компетенцій.

На жаль, багато людей (особливо жінок) фокусуються на вакансіях, для яких вони вже надто кваліфіковані. Для них у цьому є свої переваги: вони одразу «впишуться» в роботу, що зробить роботодавця щасливим, а їх самих — більш упевненими в собі. Але малоймовірно, що така робота передбачатиме швидкий ріст. Підвищення вимагає послідовного формування навичок, необхідних для нової посади. Як ви здобудете їх, якщо і так надто кваліфіковані для своєї роботи? Отже, вам доведеться навчатися нового
деінде й не в робочий час.

Одним із факторів, який стримує людей від подачі заявки на роботу, є синдром самозванця, коли людина відчуває, що не заслуговує на цю посаду, і переживає, що втратить роботу, щойно інші дізнаються про її «недостатню» кваліфікацію.

Але синдром самозванця зазвичай не має під собою жодного обґрунтування. Ви не можете прочитати думки інших людей, тому припускаєте, що вони більш упевнені у власних здібностях, ніж є насправді. Через це ви не усвідомлюєте, що іншим людям так
само бракує певних навичок. Але вони опановують їх у процесі роботи, бо не ухиляються від позицій, для яких ви відчуваєте себе недостатньо кваліфікованим.

Натомість важливо сприймати нову посаду, як виклик. Психолог Керол Двек разом із колегами розробляє концепцію growth mindset (мислення зростання) — це спосіб мислення, згідно з яким потребу в навчанні викликає всього лише брак навичок (що можна виправити), а не брак вродженого таланту (що виправити не можна).

Тому майже всім буде корисно розглядати оголошення про вакансію не як суворий перелік критично необхідних для кожного кандидата вимог, а як набір керівних принципів, якими потрібно керуватися на тій чи іншій позиції.

Звісно, важливо володіти принаймні кількома з перелічених у вакансії навичок. Але ви не повинні обмежувати себе лише тими позиціями, для яких ви вже надто кваліфіковані.

Стаття на Happymonday talks: https://talks.happymonday.com.ua/chomu-ne-obovjazkovo-vidpovidati-usim-vimogam-do-vakansii/

Поділитися:


Scroll Up