Відеокурси з ефективного пошуку роботи | Кар`єра для нового життя

Відеокурси з ефективного пошуку роботи

Ефективний пошук роботи вимагає багатьох знань та навичок. Наведені нижче відеокурси містять поради досвідчених спеціалістів із працевлаштування, які допоможуть побудувати успішну професійну кар’єру.

 

Skills Lab: успішна кар’єра

Розвивай ключові навички для успішного працевлаштування та починай кар’єру вже зараз!

Про цей курс

Як писати резюме й готуватися до співбесіди? Як планувати й розвивати кар’єру? Навіщо тобі проєктний менеджмент і навички презентації? Відповідь на ці та інші питання ти дізнаєшся від професійних тренерів та HR-експертів.

Курс «Skills Lab: успішна кар’єра» допоможе тобі розібратися з основними етапами розвитку кар’єри та розкаже про важливі навички, які потребують усі сучасні роботодавці. Своїм досвідом із тобою поділяться фахівці та фахівчині провідних українських компаній: lifecell, Watsons, «Райффайзен Банк Аваль», UKRSIBBANK BNP Paripas Group, «Укртелеком», «Укренерго» та «Метінвест Холдинг».

Курс розроблено Центром «Розвиток КСВ» та платформою Career Hub за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення та Міністерства культури, молоді та спорту України.

Курс містить 10 відеолекцій.

Курс проводить

Impactorium

Посилання на курс

https://impactorium.org/uk/courses/skills-lab-successful-career/

 

Як знайти роботу своєї мрії

Про цей курс

Одна з речей у житті, яка робить кожного з нас щасливим, – це гарна робота. Головна мета нашого курсу – допомогти всім охочим знайти свою роботу. Роботу, яку ви любитимете, та яка підходить саме вам.

Протягом шести тижнів ми говоритимемо про усвідомлений пошук роботи, який базується на життєвих та професійних пріоритетах – завдяки цьому ми разом сформуємо чітку стратегію «підкорення» роботодавців. Також детально розглянемо всі головні етапи працевлаштування:

  • складання резюме;
  • написання супровідного листа;
  • проходження співбесіди.

Кожна лекція курсу містить величезну кількість практичних порад, прикладів та інструментів, які допоможуть не тільки успішно презентувати себе на ринку праці, але й виділитися на фоні конкурентів. Окрім цього, на вас чекають лекції із запрошеними спікерами, які розкажуть, як знайти роботу в міжнародних компаніях, за кордоном, а також як працювати на фрилансі на українських та світових онлайн-біржах і розвивати свій онлайн-бренд.

Курс проводить

Prometheus

Посилання на курс

https://courses.prometheus.org.ua/courses/rabotaua/WORK101/2016_T1/about

 

Побудова кар’єри

Про цей курс

Цей курс про те, як будувати власну кар’єру. На жаль, наша освітня система навчає дітей величезній масі речей, які їм ніколи не знадобляться, і які більшість із них забуває вже на виході зі школи або ВНЗ. Але в жодній школі немає курсу про те, як будувати відносини із власним начальником чи що робити у випадку, якщо вас звільнили – тобто курсу про речі, що знадобляться практично всім.

Курс для студентів та абітурієнтів, що тільки обирають майбутню професію, для молодих професіоналів, спеціалістів із досвідом, новопризначених керівників та досвідчених управлінців. Він для всіх, хто опікується питанням свого професійного життя й розвитку, а з рештою – загалом свого життя.

Курс проводить

ВУМ on-line

Посилання на курс

https://vumonline.ua/course/career-building/

0 0 vote
Article Rating

Поділитися:


Scroll Up