Тепер у Діда Мороза також є резюме. Що вигадали у Vitaello до новорічних свят? | Кар`єра для нового життя

Тепер у Діда Мороза також є резюме. Що вигадали у Vitaello до новорічних свят?

Як часто прочитання й перегляд резюме викликає у вас посмішку й інші позитивні емоції? Напевно, таке трапляється зрідка. Проте резюме Діда Мороза – приємний виняток! Повноцінне резюме улюбленого персонажа Діда Мороза створили засновники конструктора резюме Vitaello до новорічних свят. 

На даному прикладі було показано, що вигідно, захоплююче та нестандартно можна оформити будь-які навички й досвід. Іноді людей, які шукають роботу, можуть зупиняти такі стереотипні міркування: у моєму віці резюме вже не роблять, у мене занадто мало / занадто багато досвіду, у мене занадто низька / висока посада, у мене немає навичок створення резюме тощо.

резюме

Таким чином у Vitaello мотивують людей, що перебувають в активних або пасивних пошуках роботи, не слухати власні сумніви й страхи, а рухатися вперед. Тим більше, що з простим і доступним за ціною конструктором резюме зробити професійне CV під силу кожному.

Новий рік традиційно вважається часом, коли хочеться почати життя із чистого аркуша. Іноді джерело натхнення знаходиться просто в нас під носом. Старий добрий Дідусь Мороз у дотепній формі описав свої вміння й досвід, що при прочитанні просто не може не викликати посмішку.

Тут серед професійних навичок – дегустація печива, упаковка подарунків, особистий прийом кореспонденції від дітлахів, управління санями з оленями без єдиного ДТП. У розділі «Досвід роботи» наш Санта описав дослідження міжнародного ринку іграшок; тестування, виробництво й пакування подарунків та асортименту іграшок власної торгової марки; координування всіх робочих процесів від Снігуроньки до ельфів та сніговиків.

Не забув Дід Мороз і про коротку розповідь про себе, яка відразу приверне увагу рекрутерів і роботодавців: «Один із небагатьох людей, які пропрацювали на одній роботі протягом усього життя, не змінивши роботодавця й посаду. Обожнюю дітей і дарувати святковий настрій родинам по всьому світу. Перша людина, яка відвідала 195 країн, вільно володію 7111 іноземними мовами. У мене прекрасні довірчі відносини з більш ніж 2,4 мільярда дітей, що я дуже ціную».

Ну, хто з вас узяв би на роботу такого майстра? 😉

Таке резюме нашого улюбленого зимового чарівника може бути яскравим прикладом, як почати жити з чистого аркуша, подивившись на свої навички, досвід, знання і професійні цілі з нового боку. Адже мудрість у тому, що не понеділок чи Новий рік змінюють життя, а ми самі – своїм ставленням до себе і світу, своїм настроєм, позиціонуванням і самооцінкою. А все це відбивається у вашому «кар’єрному літописі» під назвою «Резюме».

Засновники простого у використанні й доступного за цінами конструктора резюме та супровідних листів Vitaello вітають усіх із прийдешніми зимовими святами й вірять, що у вас усе вийде. А з професійним резюме – набагато швидше й легше!

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up