Самопрезентація на співбесіді, або що розповісти про себе роботодавцю | Кар`єра для нового життя

Самопрезентація на співбесіді, або що розповісти про себе роботодавцю

Вас запросили на співбесіду? Відмінно! Хочете бути «на висоті»? Тоді приділіть час підготовці. Навіть якщо це не перша у вашому житті зустріч із роботодавцем, хвилювання все одно не уникнути, але його можна мінімізувати.

Пам’ятаєте, як у школі йшли на іспит: вивчив матеріал – думаєш про рівень оцінки, не вивчив – мрієш просто «пережити» екзамен. Та ж проєкція лягає і на підсумок співбесіди. Хочете вищий оклад, посаду, кращі умови? Підготуйтеся до зустрічі з роботодавцем як слід. Імпровізація в цьому випадку грає проти претендента.

Ви не можете знати весь перелік питань, який для вас заготовив інтерв’юер, але у ваших силах підготувати міні-презентацію – відповідь на питання: «Що ви можете розповісти про себе?» Як показує практика, саме це питання звучить частіше за інших. Для цього є ряд причин.

Уміння презентувати себе є невід’ємною складовою багатьох сучасних професій. Одна з найбільш вдалих форм прояву цієї навички на співбесіді – якісна самопрезентація. Від того, як і що повідає здобувач, буде залежати весь подальший хід бесіди. Багато хто боїться цього питання, а даремно. Адже саме в цьому випадку у вас з’являється можливість побудувати бесіду за своїм сценарієм.

Резюме – це суха констатація фактів. Переказ же дозволяє надати деяким із них емоційне забарвлення, розставити акценти на відомостях, що вигідно виділяють вас із загального числа кандидатів. Більш того, вам надається можливість підготувати грунт для «потрібних» питань.

Отже, якою ж має бути розповідь про себе? На що робити акцент – сім’я, досвід, освіта, захоплення, здібності? Важливо пам’ятати, що вас запросили як кандидата на вакантну посаду, відповідно й ваш мінітвір має містити в першу чергу інформацію про професійний досвід. В ідеалі – розповідь за формою повинна бути коротким, але містким витягом вашого резюме. Оптимальний час мовлення – не більше 4-х хвилин.

Структура змісту

Загальні відомості: вік, сімейний стан, місце проживання, наявність дітей. Здавалося б, що може бути простіше? Але навіть тут варто задуматися, до якого пункту вашої біографії слід привертати увагу, а що краще не висвітлювати.

Усе залежить безпосередньо від посади, виду діяльності та компанії, у яку ви маєте намір улаштуватися. Наприклад, молодому чоловікові з мінімальним досвідом роботи під час працевлаштування в структури безпеки наявність сім’ї та дітей послужить додатковим плюсом. Такий кандидат для роботодавця потенційно надійний і в питаннях порядності, і в питаннях довгостроковості відносин. І навпаки – тим, чиї обов’язки припускають численні відрядження, необхідність працювати в нічні зміни, плаваючий графік, не варто акцентувати увагу на тих же відомостях.

Освіта

Варто обумовлювати тільки ту освіту, яка має відношення до даного виду діяльності, навіть якщо це тільки курси. Погодьтеся, що навряд чи диплом економіста буде козирем для людини, яка претендує на посаду дизайнера. Кращим варіантом буде відзначити курси, майстер-класи та конкурси, у яких узяв участь претендент.

Досвід роботи

Описувати варто тільки той досвід, який співвідноситься з метою пошуку. При цьому не варто докладно перераховувати всі тимчасові межі, у які він був отриманий. Відзначте загальний стаж.

Не цитуйте резюме й не використовуйте: «З липня 2013 року по травень 2015 го …» Ваше завдання – узагальнити весь наявний досвід і виділити з нього основні обов’язки, які будуть характеризувати вас як експерта даної області. Залиште «місце» для уточнюючих запитань інтерв’юера, а собі, відповідаючи на них, – можливість проявитися у вигідному світлі. В іншому випадку ризикуєте бути перерваним на півслові або ж підштовхнете HR-менеджера задати вам куди більше каверзних питаннь.

Для ряду фахівців доречною буде інформація, яка відображає кількісні показники минулого досвіду, що підвищує ступінь їх кваліфікації. Наприклад, для бухгалтера й кадровика важливо відзначити розмір штату компанії, де вони раніше працювали; проєктному менеджеру доцільно вказати загальну кількість реалізованих проєктів тощо.

За відсутності досвіду вкажіть професійні знання, навички та вміння, які придбали в курсі навчання. Інформація про те, що ви є постійним членом профі-спільнот або відвідуєте семінари та тренінги, буде також не зайвою.

Ні досягнень у навчанні або приналежності до професійних клубів? Не біда. Розкажіть про те, що вмієте робити краще за інших. З чим справляєтеся значно швидше. Що освоїли самостійно. Які ваші здібності в першу чергу допомагають у вирішенні життєвих і трудових ситуацій.

Ваші сильні сторони. Досягнення. Захопленість професією

Важливий блок трудової біографії – досягнення здобувача на тій чи іншій посаді. Роботодавцю важливо розуміти, чим ви можете бути корисні йому як майбутній співробітник, яких результатів він може від вас очікувати і, врешті-решт, чому вигідно взяти на роботу саме вас.

Запам’ятайте, що приймають на роботу не того менеджера з продажу, який обдзвонював клієнтів, розсилав комерційні пропозиції і таке інше, А того, який продавав, та ще й понад встановленого плану. Часто досягнення підкріплюють конкретними кількісними показниками.

Фраза «Був кращим співробітником відділу по роботі з клієнтами» буде неповною. Правильно: «Мій особистий показник оброблених заявок часто перевищував встановлені норми на 10-15%, за що я неодноразово був премійований».

У ситуаціях, коли попередній досвід не припускав прямої участі в збільшенні прибутку компанії, все одно можна відзначити професійний внесок у розвиток організації. Наприклад, інженер з охорони праці та пожежної безпеки може підкреслити свою здатність виконувати обов’язки якісно та в термін: «За час моєї роботи в компанії з боку контролюючих і перевіряючих органів не було жодного суттєвого зауваження, яке могло б спричинити за собою великі штрафи …»

Питання особистих досягнень можна й потрібно розглядати з різних сторін особистого вкладу в загальний процес. Будь-який керівник організації розуміє, що одні співробітники примножують доходи, інші допомагають їх не розгубити. Не варто відразу засмучуватися, якщо ви не розробляли й не впроваджували нових проєктів на попередньому місці. Можливо, це й не було самоціллю, виходячи з ваших обов’язків.

Не варто сухо перераховувати сильні сторони: відповідальний, уважний тощо. Краще дати їм розгорнуте пояснення або висловити через окремі факти. Наприклад, констатація «Являюсь дипломованим фахівцем з психології, що було моєю мрією з 9-го класу» найкращим чином відображає вміння ставити і цілі й домагатися їх.

Приклад

Водій-охоронець / Особистий помічник

Ярослав Сухов, 28 років, одружений

Загальний стаж водіння – понад 9 років. З них останні п’ять працюю особистим водієм на автомобілях преміум і VIP-класу. Також виконував функції охоронця. Працював із першими особами, власниками компанії та їхніми сім’ями. Здійснював безпечне, комфортне та швидке переміщення керівника компанії по місту та Україні. Супроводжував під час ділових зустрічей. Забезпечував своєчасну доставку документів в банк. Виконував доручення по господарських потребах дому й дачі. Контролював працездатність автомобіля. Це були мої основні завдання, але також періодично доводилося виконувати й ряд інших доручень.

Є сертифікованим фахівцем щодо забезпечення особистої безпеки з правом на носіння зброї. Також закінчив курси екстремального водіння.

Навчений діяти на випередження й запобігання нападу на клієнта. Умію враховувати дорожню ситуацію при виборі маршрутів руху. Здатний зробити дрібний ремонт автомобіля в дорозі. Володію розмовною англійською мовою. Можу висловлюватися на основні базові теми.

Вважаю себе людиною відповідальною та пунктуальною. За весь період роботи жодного разу не було запізнень на ділову зустріч через пізно подану машину або неправильно обраного маршруту. Відмінно знаю місто й добре орієнтуюся на незнайомій місцевості. Умію дотримуватися умов конфіденційності й комерційної таємниці підприємства. Уважний водій – випадків ДТП не було.

Захоплююся спортом: рукопашний бій, футбол, а також автомобілями. Подобається подорожувати.

Мабуть, це все. Може, ви хочете щось уточнити – готовий відповісти.

Погодьтеся, що без підготовки, з ходу дати структурний, ємний і в той же час лаконічну відповідь буде складно навіть при наявності красномовства. Недарма існує думка, що найкращий експромт – підготовлений експромт.

Удачі на співбесіді!

Поділитися:

Залишити коментар

* - обов'язково до заповнення
Дякуємо за Ваш коментар. Він буде опублікований після модерації.

Scroll Up