Покращуємо резюме за допомогою простих прийомів | Кар`єра для нового життя
uk ru

Покращуємо резюме за допомогою простих прийомів

Якщо вас цікавить питання – як поліпшити резюме, щоб воно стало більш привабливим і допомагало вам отримувати класні пропозиції про роботу, – тоді зверніть увагу на невелику добірку статей, яку ми підготували.

Оптимізація резюме може стати вирішальним фактором, який допоможе вам знайти роботу. І для цього не потрібно багатогодинної копіткої роботи. Почитайте поради рекрутерів щодо поліпшення резюме та просто втілюйте їх на практиці.

33 Лайфхаки для резюме, які подвоять вашу заробітну плату

https://lifehacker.ru/33-lajfhaka-dlya-rezyume/
Автор стверджує, що 20 хвилин читання його статті назавжди збільшать розмір вашої заробітної плати. Ви можете поставитися до цього скептично, але поради справді вартісні. Тут є рекомендації щодо структури резюме, форматування, наповнення й багато іншого.

39 порад, які допоможуть швидко покращити резюме

https://icanchoose.ru/blog/39-sovetov-kotorye-pomogut-bystro-uluchshit-rezyume/
Не лякайтеся такої великої кількості порад щодо поліпшення резюме. У статті вони зручно розбиті на блоки залежно від часу, який знадобиться на їх упровадження. Так, є поради, якими можна скористатися за 2, 5 і 10 хвилин. Звичайно, краще вдумливо прочитати весь чек-лист і на його основі виправити слабкі місця, які є у вашому резюме.

5 нескладних способів поліпшити резюме

https://www.the-village.ru/village/business/simple/293734-sposoby-uluchshit-rezyume
У цій статті наведено 5 простих способів, за допомогою яких ви зможете привести до ладу ваше резюме.

Використовуйте отримані знання на практиці.

Також ми нагадуємо вам, що на порталі «Кар’єра для нового життя» ви можете проконсультуватися з рекрутером онлайн та отримати поради щодо поліпшення резюме.

Поділитися:


Scroll Up