Погляд зсередини: вік – не проблема, беріть широтою охоплення | Кар`єра для нового життя
uk ru

Погляд зсередини: вік – не проблема, беріть широтою охоплення

Оксані Агарковій 51 рік. Вона з Донецька й зовсім недавно влаштувалася HR-директором у компанію НПК.КОМ.

Вона розповіла нам про своє бачення пошуку роботи переселенцями й людьми старшого покоління, поділилася кількома порадами щодо пошуку роботи.

«У мене не було складнощів у плані пошуку роботи, і я вірю, що якщо людина дійсно хоче працювати, то роботу знайде. Просто одні шукають причини, а інші – можливості, одні беруть відповідальність за своє життя на себе, а інші перекладають на когось.

Щодо донецьких – я взагалі не розумію, чим вони принципово відрізняються від інших приїжджих. У Києві приїжджих дуже багато, з усіх куточків країни. У чому мінус переселенців як працівників? Я його не бачу в принципі. Упевнена в тому, що донецькі – класні працівники, і роботодавці це розуміють і цінують. Перед компанією НПК.КОМ я працювала в компанії «Олером». Там у нас узагалі була команда з представників майже всіх областей України – ми брали людей, виходячи з їхніх навичок і компетенцій, а не за походженням. Офіс розмовляє трьома мовами, і всі один одного чудово розуміють.

Щодо віку – так, є деякі бар’єри, тому доводилося брати широтою охоплення. Вік знижує конверсію. Якщо в молодих вона може досягати 90%, то в мене в середньому на 40 моїх відгуків був один вхідний дзвінок, з п’яти вхідних дзвінків 4 закінчувалися запрошенням на співбесіду, з 4 співбесід 2 закінчувалися офером. У підсумку, щоб знайти роботу, мені знадобилося зробити близько 200 відгуків. А весь процес зайняв 2 тижні. Так що нічого критичного – просто потрібні зусилля й твереза ​​оцінка своєї вартості на ринку праці.

І ще була одна маленька хитрість: зараз не в моді вказувати дату народження, головне – досвід і навички. Я теж так зробила – дату народження з резюме прибрала. Досвід звичайно, великий, приблизно можна зрозуміти, що зрілий вік, але неточно. А коли спілкуєшся з людиною, і контакт відбувається, і говоримо на одній хвилі – то й вік, про який дізнаються потім, уже не має такого великого значення».


Scroll Up